Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire normális ha a...

Az mennyire normális ha a szüleim számon kérnek a jegyeimről? Belenéznek a naplóba, és ezek után rámszállnak?

Figyelt kérdés
Elég volt ebből!!

2021. ápr. 27. 08:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez megnyugtat, én sem szeretek egy csomó tantárgyat, és mégis kitűnő tanuló voltam egész életemben. Ja, és ilyen erővel ha megbuksz, akkor a szüleidnek nem is kell róla tudnia? Azt se tudnák, ha nem néznének bele, hogy mindjárt megbuksz, vagy kitűnő leszel. Egyébként 40 éve még kötelező volt aláírni a szülőknek a jegyeket, ha nem, akkor valami büntetés volt.
2021. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
10%
13-asnak mégis hol kap 107k-t 8 óráért? 111k a nettó minimálbér. Tudod nem csak agyon iskolázva lehet ám megélni. Haverom otthagyta az iskolát, elment segédmunkásnak egy vállalkozóhoz havi 200-at kikap. Egy bölcsész/politológus egyéb büfé szakon végzett értelmiségi mégis mennyit kap? Egy tanár kezdő fizetése nincs 150k.
2021. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
88%
Akkor 111 ezer a nettó minimálbér ,abból meglehet élni nem igazán ,nem tudom szerintem a legtöbb helyen annyit fizetnek legalábbis nálunk itt lent az Alföldön nem fogos magad halálra keresni.
2021. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
42%

"Nem vagyok egyébként rossz tanuló. Az átlagos körülbelül négyes, csak néha-néha bejön egy két rosszabb jegy."

Középiskolában ez nagyon f@s eredmény. Nem szégyen a nehéz felfogás, adottság kérdése, csak ne hidd azt, hogy négyesek meg rosszabb jegyekkel asztalosinasnál többre vágyhatsz. És ez az a karrierlimit, amit a szüleid el szeretnének kerülni.

2021. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
22%
A 23-as jó példa arra, hogy milyen lesz az akit kidobnak otthonról 18 évesen.
2021. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
89%
3, egyetemistánál nincs napló.
2021. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
24%

Lehet lepontozni de az ilyen szülők miatt lesz a gyerek degenerált meg depressziós.


Középiskolában 3 as átlagaim voltak az elég szar mi? Mert mindenki menjen egyetemre villanyszerelők meg olyan pénzeket keresnek hogy hihhetetlen.


16 éves korom óta dolgozom, diák voltam minden szünetben mentem meg hétvégén éjszakáztam akkor is normális lett volna ha elvárják az 5 ös átlagot mi?


Majd a gyerek eldönti mennyit ér neki a suli, ha akar majd munka mellett tanul nyelvte vagy szakmát és megy máshova.

2021. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
85%

A normális az lenne, ha megbízhatóan, önként beszámolnál minden jegyedről, és nem kellene a szüleidnek az e-naplót böngészniük.

Amúgy a töri érettségi tárgy, semmire nem mész azzal, hogy sértett kiskakasként viselkedsz.

2021. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
10%

26


Miért is?

2021. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
83%

Magold be és később felejtsd el. Azt hiszed nem csinálja mindenki ezt? A jo jegyekkel ajtók nyílnak meg. És ha már most megtanulsz tanulni egyetemen könnyebb dolgod lesz.


Es hogy a kérdésre válaszoljak: teljesen normális

2021. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!