Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire normális ha a...

Az mennyire normális ha a szüleim számon kérnek a jegyeimről? Belenéznek a naplóba, és ezek után rámszállnak?

Figyelt kérdés
Elég volt ebből!!

2021. ápr. 27. 08:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen normális.
2021. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
57%

Középiskolás vagy, nincs más dolgod, hogy tanulj.


Én a matekot gyűlöltem és a büdös életben nem akartam azzal foglalkozni, de mivel érettségi tárgy, egy 4-est muszáj voltam összekaparni belőle a továbbtanulás miatt.

Ez van, az élet nem arról szól, mit szeretnél, hanem ezer kompromisszumról.


De ha te már 17 évesen ilyenen hisztizel, komoly problémáid lesznek az életben.

2021. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
75%
Kötelességük ellenőrizni hogy tanulsz, és ösztönözni ha nem jól teljesítesz.
2021. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
34%
De kajak kimondta, hogy a kérdező egyetemre akar menni?
2021. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező tanulni is lusta, de a szája majd sírni fog ha éhbérért kel melóznia mert nincs egy normális végzettsége.
2021. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
27%

Kap pár rossz jegyet és egyből a világ szemete valaki xddd


Kedves kérdező! Gyk-ra nem éri meg kérdést írni, mert csak ítélkező seggfejekbe fogsz belebotlani.

2021. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
70%
A probléma nyilvánvaló a hozzáállásával. Kiskorú, de jön a netre hisztikézni, hogy mi köze az szüleinek a jegyeihez. Hát elég sok. Vagy melózzon a hú de okos tizenhét éves éljen meg segítség nélkül, akkor senkinek se lesz joga ellenőrizni meg számon kérni.
2021. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
63%

Megáll az eszem.....!


Kérdező, azt esetleg nem nehezményezed, hogy normális-e, hogy eltartanak, zsebpénzt adnak, és mindennel ellátnak...???????

2021. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem addig örülj ameddig törödnek veled,mert ha nem törödnw veled a kutya se,akkor tudod mi lennél :DD

Ócska hajléktalan vagy egy ócska khmm...sarkon váró néni,akinek van egy tipikus szőrmés,fuxos csávó

2021. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
71%

Kiskorú gyermekért 100%-ban a szülők a felelősek!

Tehát jogosan ellenőrzik és kérik számon az iskolai teljesítményedet.


Meg lehet nézni, hogy mi van a putrisorokon, ahol a szülőket nem érdekli mindez....

Szép kis karrierszcenárió...

2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!