Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire normális ha a...

Az mennyire normális ha a szüleim számon kérnek a jegyeimről? Belenéznek a naplóba, és ezek után rámszállnak?

Figyelt kérdés
Elég volt ebből!!

2021. ápr. 27. 08:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
54%
49 vagyok. Plusz az osszes ilyen osztalytarsam, akin ilyen nyomás állt dolgozatok elott hogy jajj hanyas lesz meg ilyenek, mára mar egy megfelelési kényszeres fos, nem fogjak fel hogy egyes dolgokat maguk miatt kell megcsinalniuk, nem azert hogy mas megdicsérje/masnak megfeleljen. Sokkal nehezebb ugy megirni egy dolgozatot, hogy mar kozben azt szamolgatod hogy meglesz e az ötös, mert ha nem, akkor allni fog a bal otthon, stb. Tenyleg ha valaki mar nem 12 eves, es nem is bukás kozelbe van, akkor hadd legyen mar az o dolga, ugyis magának csinalja, ha jo tanuló, ha rossz tanuló.
2021. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
44%
Amíg gyerek vagy, addig a tanulás gyakorlatilag a te munkád. Ugyanúgy, ahogy a munkádat ellenőrizni fogja a főnököd a jövőben, a szüleid ellenőrizhetik a tanulmányi eredményeidet. Ebből áll az élet. Nemcsak jogaid vannak, hanem kötelességeid is. Jelenleg most az a kötelességed, hogy tanulj.
2021. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
39%

#52 jól írja..!


Az ilyeneket fogják az első alkalommal páros lábbal kirúgni (ha egyáltalán felveszik bármilyen munkahelyre), ha elkezd pampogni, hogy a főnöknek milyen jogai vannak...

2021. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem nézték ennyi idősen. Magamnak tanultam, nem nekik. Én dolgom eldönteni mi leszek.


De az sem mindegy miért nézik. Azért, mert 1-2-es kettes vagy és legalább azt szeretnék, hogy az érettségiig eljuss?

2021. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

Négyes tanuló vagyok.

Valaki szerint ez "szar", de szerintem teljesen jó.

2021. ápr. 27. 15:06
 56/67 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon írta valaki, hogy a négyes az szerinte "szar" ...
2021. ápr. 27. 15:07
 57/67 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy jó-e a 4-es az attól függ, hogy hova akarsz tovább tanulni.
2021. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
34%
Akkor ha nem tetszik hogy a szüleid ellenőroznek akkor olyan egyetemre menj ami nagyon távol van tőlük. És akkor szabad leszel,persze azt ne várd el hogy fizessék a sit majd.
2021. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

#57

Konkrétan még nem tudom, hogy hová megyek tovább.

De már nem általános, hanem középiskolás vagyok.

2021. ápr. 27. 15:17
 60/67 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor hányás vagy történelemből? És hányás angolból? És Matematikából?

Mert ezeket kulcs szavakat adtad meg kérdező kérdésedhez.

2021. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!