Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire normális ha a...

Az mennyire normális ha a szüleim számon kérnek a jegyeimről? Belenéznek a naplóba, és ezek után rámszállnak?

Figyelt kérdés
Elég volt ebből!!

2021. ápr. 27. 08:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

Történelemből kapok néha rossz jegyeket.

Most jelenleg 4,04 az átlagon

Matek: 4,12

Magyar:4,50

2021. ápr. 27. 15:50
 62/67 anonim ***** válasza:
87%
Döntsd el mi akarsz lenni, aztán ahhoz képest lődd be a jegyeid. Akkor lehet nem fogják nézni, ha mondjuk kőműves szeretnél lenni.
2021. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
29%
Amelyik szülő ilyen jegyekre károg, annak gondolom 5,0 átlaga volt. Csak hogy nem mindenki akar ilyen megfelelési kényszeres szociális analfabéta lenni, aki belebuzul a tanulásba. Talald ki mi akarsz lenni, fekudj ra arra a 2-3 tárgyra es ennyi, ha programozó leszel, lofasz se fogja nezni hanyas voltal toribol
2021. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező ezek jó jegyek , alapvetően ,szüleid valószínűleg túl aggodják vagy volt 1-2-3 rossz tapasztalatuk azal hogy elhanyagolod a tanulást és akkor kapod a rossz jegyeket.
2021. ápr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
69%

"ilyen megfelelési kényszeres szociális analfabéta"

Ez már csak így van, aki gyűlöli az észt, mert neki nem adatott, az ilyeneket fröcsög. Miközben a jó tanulók között is van ilyen is és olyan is, de ostoba, az nincs.

2021. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
85%
65, diplomásként egyetértek vele. Biztos nekem sincs eszem.
2021. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
64%
65, en irtam hogy az osszes erettsegim 5os lett, egyetemen vagyok, nem erzem magam butának. Te viszont biztos magadra ismertél:) nyilvan ne legyen a gyerekem kettes tanuló, de az hogy igy kikeszulok, mert neha becsuszik egy egy szarabb jegy, az ezt fogja eredményezni. Volt ilyne osztalytarsam, aki mar csak tanulasrol tudott beszelni, remegett oran, meg doga kozbe hogy hanyas lesz majd, ha negyes lett mar akkor is fogta a fejet, pedig elotte nem ilyen volt, csak a szülei ezt hoztak ki belole. Sztem van összefüggés mert aki ilyen full kitűnő az 80%ba mindig egy antiszoc életképtelen. Kivetel is van😄
2021. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!