Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy csillapítsam le a férjem?...

Hogy csillapítsam le a férjem? Csak szerintem reagálja le rosszul?

Figyelt kérdés

A lányunk az egyetlen gyermekünk, és nagyon későre jött. Mi túl vagyunk az 50-en, ő meg idén lett 18 éves. Mindig a széltől is óvtuk, a férjemnek ő volt a szeme fénye, és bármit megtett érte.

A tegnap a lányom hazajött és kérte, hogy üljünk le vele beszélgetni. Elmondta, hogy lefeküdt a barátjával. Ő volt neki az első, de ismerjük a fiút és nagyon kedveljük is. Nekem nagyon jól esett, hogy egy ilyen dologban ilyen nyílt és közvetlen volt velünk, hogy őszintén beavatott a magánéletében, holott már felnőtt korú és nem is vártuk el ezt tőle. Szó szerint meghatott az őszintesége és bár váratlanul ért, normálisnak találom, hogy ebben a korban már a saját útját járja. Mindig arra tanítottuk, hogy forduljon bizalommal hozzánk, bármi is van, mert mindent megoldunk együtt.

Viszont ahogy ezt meghallotta a férjem, elkezdett csapkodni, káromkodni és egész estig be sem jött az udvarról. Sétált fel-alá, motyogott magában és amikor bejött, senkivel nem beszélt csak elment lefeküdni. Az éjjel kimenet a mosdóba és sírt, ma pedig folytatta a morgolódást és a duzzogást.

Felment nekem is a cukrom és mondtam neki, hogy így hogy akarja majd hogy a lányunk bizalommal forduljon hozzánk, ha ő egy ilyen fontos dologban ilyen hisztit csap. Kicsit összekaptunk.

Hogy csillapítsam le? Nem szeretném, hogy ezzel kínozzuk a lányunkat. Csak szerintem reagálja túl?



2021. máj. 13. 09:18
 11/93 anonim ***** válasza:
58%
3-as: te teljesen beteg vagy!
2021. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem beteg a 3-as, sok apa nem szereti hallani hogy csinálják a lányát.
2021. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
77%
#12 és ilyenkor arra nem gondol, hogy ő is pont ugyanezt csinálta fiatal korában? 🤷‍♂️
2021. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
67%
13 Hát pont ez az, hogy abba gondol bele. Ilyenkor az van, hogy nem az ő lányával olyat nem tehet senki.
2021. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
43%
11#- Fejtsd már ki miért vagyok beteg légyszíves
2021. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
56%

Emlékeztesd arra az időre, amikor ő kefélte sorra a csajokat! :)

Persze az is előfordulhat hogy nem volt egy Casanova. De mindenképpen túlreagálja! Viszont nektek előre kellett volna beszélni vele, hogy tudjátok óvni a buta lépésektől. Itt viszonz úgy néz ki hogy leinformált fiúról van szó.

2021. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
28%
15 nem vagy beteg, biztos a 11-es még azt is elmeséli otthon milyen pózban csinálták meg hányszor aztán ünnepelnek a családdal.
2021. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szép bizalmas kapcsolat van köztetek, ha így beavatott a lányotok.

Ezt a férjednek nem ártana tudni, és nem megtörni, mert ezek után lehet, hogy nem fog ekkora bizalommal viseltetni őfelé, neadjisten ideje korán teherbe esik, nem fogja merni elmondani stb. A férjedet, ha komolyan ennyire dühíti a dolog akkor dühöngjön magában (bár nem

jogos) de a kapcsolatuk érdekében jó lenne, ha ezt nem fejezné ki bővebben.

2021. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt felkészülve a helyzetre. Nyilván lehet azon rugózni, hogy túlreagálta, de neki gyanítom tényleg ennyire fájt.


Én leülnék meghallgatni, beszélnék vele. Szerintem csak fel kell dolgozza, hogy felnőtt a gyerek.

2021. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
81%

Aki szerint problémás, ha egy 18 éves lány a barátjával lefekszik, az beteg, meg az az apa is, akinek ez lelki törést okoz.

Teljesen természetes és normális, hogy egy ilyen idős nőnek van párkapcsolata, és ebbe a szex is beletartozik.

2021. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!