Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy csillapítsam le a férjem?...

Hogy csillapítsam le a férjem? Csak szerintem reagálja le rosszul?

Figyelt kérdés

A lányunk az egyetlen gyermekünk, és nagyon későre jött. Mi túl vagyunk az 50-en, ő meg idén lett 18 éves. Mindig a széltől is óvtuk, a férjemnek ő volt a szeme fénye, és bármit megtett érte.

A tegnap a lányom hazajött és kérte, hogy üljünk le vele beszélgetni. Elmondta, hogy lefeküdt a barátjával. Ő volt neki az első, de ismerjük a fiút és nagyon kedveljük is. Nekem nagyon jól esett, hogy egy ilyen dologban ilyen nyílt és közvetlen volt velünk, hogy őszintén beavatott a magánéletében, holott már felnőtt korú és nem is vártuk el ezt tőle. Szó szerint meghatott az őszintesége és bár váratlanul ért, normálisnak találom, hogy ebben a korban már a saját útját járja. Mindig arra tanítottuk, hogy forduljon bizalommal hozzánk, bármi is van, mert mindent megoldunk együtt.

Viszont ahogy ezt meghallotta a férjem, elkezdett csapkodni, káromkodni és egész estig be sem jött az udvarról. Sétált fel-alá, motyogott magában és amikor bejött, senkivel nem beszélt csak elment lefeküdni. Az éjjel kimenet a mosdóba és sírt, ma pedig folytatta a morgolódást és a duzzogást.

Felment nekem is a cukrom és mondtam neki, hogy így hogy akarja majd hogy a lányunk bizalommal forduljon hozzánk, ha ő egy ilyen fontos dologban ilyen hisztit csap. Kicsit összekaptunk.

Hogy csillapítsam le? Nem szeretném, hogy ezzel kínozzuk a lányunkat. Csak szerintem reagálja túl?



2021. máj. 13. 09:18
 61/93 anonim ***** válasza:
46%
Egy egészséges lelkületű, és gondolkodású férfi nem érez törést a lányával való kapcsolatában, azért mert egy férfi pénisze került a vaginájába. Még ha azt mondaná, hogy "oké apa, akkor most a Tomival jövő hónapban Dániába költözünk," megérteném, de ez nevetséges.
2021. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
37%

"Egy egészséges lelkületű, és gondolkodású férfi nem érez törést a lányával való kapcsolatában, azért mert egy férfi pénisze került a vaginájába."


Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák, és nem ugyanaz végja le a biztosítékot? Kb egész biztos vagyok benne, hogy neked is van olyan rigojád, amit én nevetségesnek tartok, ettől függetlenül nem mondom azt, hogy ne lennél egészséges lelkületű.


Másik kérdés: került már pénisz az egy szem lányod vaginájába?

2021. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
78%
Ezek után ne csodalkozzatok ha nem mond el semmit. Ezt is kár volt.
2021. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
84%
Nincsen gyerekem, és nem is szeretnék, de mivel én a szexet nem démonizálom, beteges birtoklási vágyam sincsen, ezért ha lenne is lányom, annyit mondanék neki, hogy használjanak óvszert, és ha bármi kérdése lenne a szexszel kapcsolatban, nyugodtan tegye fel.
2021. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:

50


Köszönöm szépen a választ! Remélem hogy jól neveltük ☺️ ez majd később fog eldőlni. Úgy néz ki, valóban ez volt, hirtelen nem tudta mit kezdjen a ténnyel, hogy a lánya minden tekintetben felnőtt és lassan önálló lesz.

2021. máj. 13. 14:55
 66/93 anonim ***** válasza:
39%
Nos, nekem van lányom, nincs beteges birtoklási vágyam, a szexet imádom és természetesnek tartom, és mégis marhára megértem a kérdező férjét (nem értek egyet vele, csak együttérzek!). Persze tudom, ez csakis azért lehet, mert beteg vagyok. Mindegy, hagyjuk...
2021. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
31%
Nem is ertem, minek kellett ekkora bejelentest tenni ebbol, az meg hogy " szinte meghatódtál" hát...hagyjuk.
2021. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
60%

En 17 évesen vesztettem el durva lett volna ha ezért elkezdtek volna csapkodni itthon!😃

Nem is lett volna muszáj elmondania, megbízott bennetek erre bedurcizik az apja ez eléggé gáz azért.

Nem értem mi a problémája,ez az élet rendje mindenki szexel, ő is szexelt nyilván,szerintem várható volt,hogy a gyerek is elkezdi majd x idős korában.

Szegényt sajnálom csak,hogy ezt a reakciót kapta 😔

2021. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:

67

Igen,hogy mennyire közvetlen velem a lányom. Más gyerekek leszarják a szülőket, vagy hazudoznak össze-vissza nekik.


69

Idióta vagy te, esetleg.

2021. máj. 13. 16:47
 70/93 anonim ***** válasza:
57%

A férjed olyan, aki azt szeretné, ha a lánya csak házasság után tenne intim dolgokat?

Mert ha ezt mondta a lányotoknak is, akkor már értem, hogy mi a baj.

2021. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!