Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy csillapítsam le a férjem?...

Hogy csillapítsam le a férjem? Csak szerintem reagálja le rosszul?

Figyelt kérdés

A lányunk az egyetlen gyermekünk, és nagyon későre jött. Mi túl vagyunk az 50-en, ő meg idén lett 18 éves. Mindig a széltől is óvtuk, a férjemnek ő volt a szeme fénye, és bármit megtett érte.

A tegnap a lányom hazajött és kérte, hogy üljünk le vele beszélgetni. Elmondta, hogy lefeküdt a barátjával. Ő volt neki az első, de ismerjük a fiút és nagyon kedveljük is. Nekem nagyon jól esett, hogy egy ilyen dologban ilyen nyílt és közvetlen volt velünk, hogy őszintén beavatott a magánéletében, holott már felnőtt korú és nem is vártuk el ezt tőle. Szó szerint meghatott az őszintesége és bár váratlanul ért, normálisnak találom, hogy ebben a korban már a saját útját járja. Mindig arra tanítottuk, hogy forduljon bizalommal hozzánk, bármi is van, mert mindent megoldunk együtt.

Viszont ahogy ezt meghallotta a férjem, elkezdett csapkodni, káromkodni és egész estig be sem jött az udvarról. Sétált fel-alá, motyogott magában és amikor bejött, senkivel nem beszélt csak elment lefeküdni. Az éjjel kimenet a mosdóba és sírt, ma pedig folytatta a morgolódást és a duzzogást.

Felment nekem is a cukrom és mondtam neki, hogy így hogy akarja majd hogy a lányunk bizalommal forduljon hozzánk, ha ő egy ilyen fontos dologban ilyen hisztit csap. Kicsit összekaptunk.

Hogy csillapítsam le? Nem szeretném, hogy ezzel kínozzuk a lányunkat. Csak szerintem reagálja túl?



2021. máj. 13. 09:18
 81/93 anonim ***** válasza:
67%

Nem tetszik neki az a gondolat, hogy a kicsi lányát, a tündérkéjét, a kis hercegnőjét meghúzták. Hogy valaki nem azt a cuki muki 8 éves királylányt látja benne, hanem a csöcsös, segges, nyelni tudó jó csajt.

Egyértelmű, hogy az apuka nem vált le érzelmileg a gyerekről.

2021. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
43%
Total raakaszkodtatok a gyerekre. Abba az illuzioba kergettetek hogy mindent megoszthat, csak hogy elrejetek hogy mindenrol tudjatok, majd gyakorlatilag kibujt a szog a zsakbol. Ez nem bizalom, hanem sima infószerzes mert tudni akartok mindenrol. Ezert reagal hulyen apuka is. Ez sose a bizalomrol szolt.
2021. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
51%
A férjed idióta, már ne is haragudj... egyébként, ha fia lenne, akkor megveregetné a vállát, sőt, biztatná, hogy 16-17 évesen fektessen meg valakit.
2021. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 A kérdező kommentje:

83

Nem,nem idióta.

2021. máj. 14. 12:07
 85/93 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,mi a helyzet azóta?
2021. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
54%
Csak annyit kérdezzél tőle, mit gondoltál, mindig kiskorú marad a lányod. 18 év már egy olyan kor, amikor megtehet ilyen dolgot, lassan anya lesz, de ha nem lesz anya, akkor sem kezdte nagyon korán ezt a dolgot. Vagy ő úgy gondolta, hogy majd csak a házasságban fekszik le a lánya a választottjával? El kell tudni engedni a lányát, ha felnőtt, viszont nem értem, hogy a lányotok miért számolt be erről?
2021. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
63%
Ezen sírni? Nehéz lehet neki, hogy a lánya felnőtt. Vicces, mikor ilyen hülyeségeken felnőtt férfiak vergődnek
2021. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 A kérdező kommentje:
Nos azóta megoldódni látszik a dolog. Beszéltem vele, úgy ahogy itt tanácsoltátok és elmondta, hogy valóban ez volt a baj, hogy nem bírta elfogadni, hogy a lánya életében többé nem ő az első számú ember. És hogy felnőtt, hogy lassan a saját útját járja
2021. máj. 16. 21:53
 89/93 anonim ***** válasza:
100%
#88 na, akkor szépen megoldódik❤️❤️❤️❤️
2021. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 A kérdező kommentje:

89


Igen, remélem. Köszönök szépen minden jó tanácsot és segítséget ❤️❤️

2021. máj. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!