Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy csillapítsam le a férjem?...

Hogy csillapítsam le a férjem? Csak szerintem reagálja le rosszul?

Figyelt kérdés

A lányunk az egyetlen gyermekünk, és nagyon későre jött. Mi túl vagyunk az 50-en, ő meg idén lett 18 éves. Mindig a széltől is óvtuk, a férjemnek ő volt a szeme fénye, és bármit megtett érte.

A tegnap a lányom hazajött és kérte, hogy üljünk le vele beszélgetni. Elmondta, hogy lefeküdt a barátjával. Ő volt neki az első, de ismerjük a fiút és nagyon kedveljük is. Nekem nagyon jól esett, hogy egy ilyen dologban ilyen nyílt és közvetlen volt velünk, hogy őszintén beavatott a magánéletében, holott már felnőtt korú és nem is vártuk el ezt tőle. Szó szerint meghatott az őszintesége és bár váratlanul ért, normálisnak találom, hogy ebben a korban már a saját útját járja. Mindig arra tanítottuk, hogy forduljon bizalommal hozzánk, bármi is van, mert mindent megoldunk együtt.

Viszont ahogy ezt meghallotta a férjem, elkezdett csapkodni, káromkodni és egész estig be sem jött az udvarról. Sétált fel-alá, motyogott magában és amikor bejött, senkivel nem beszélt csak elment lefeküdni. Az éjjel kimenet a mosdóba és sírt, ma pedig folytatta a morgolódást és a duzzogást.

Felment nekem is a cukrom és mondtam neki, hogy így hogy akarja majd hogy a lányunk bizalommal forduljon hozzánk, ha ő egy ilyen fontos dologban ilyen hisztit csap. Kicsit összekaptunk.

Hogy csillapítsam le? Nem szeretném, hogy ezzel kínozzuk a lányunkat. Csak szerintem reagálja túl?



2021. máj. 13. 09:18
 41/93 anonim ***** válasza:
51%
Ritka idiota egy ember.
2021. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
42%

Annak aki tuskózik, meg idiótázik, nagyon remélem, hogy nincs gyereke.

Nem azért, mert apuka jól reagált, mert nem reagált jól az egyértelmű. De, hogy hogy nem lehet felfogni apuka reakciójában azt a mély érzelmet és szeretetet, amit a lánya iránt érez, az megdöbbentő. Megviselte lelkileg, hogy a kislánya, már nem kislány és egyelőre érzelmileg sokkolta, mert félti és szereti. Ennyi. Pont. Meg fog nyugodni és biztosra veszem, hogy bocsánatot is fog kérni a túlzó reakciója miatt, csak érzelmi sokkot jelentett neki az infó. Ezt csak az érti, aki átélte.

2021. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
61%
"mert félti és szereti" Szerinted a "kislánya" hány évesen lett volna már biztonságban szex közben? 25 vagy 30?
2021. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
75%

42


Azért ne csináljuk mar ugy mintha a 2 lábát vágták volna le.

Felnőtt ember, ez az élet rendje.

A reakciója nevetséges.

2021. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
36%
Egy szülönek mindig a kicsi gyereke marad, ez nem kor függő. Félti minden életkorában, mégha a gyerek már 40 éves akkor is. Ha nem fogjátok fel mit írtam, az nem az en bajom. Idiótázzatok nyigodtan, pont leszarom. 🤣🤷‍♀️
2021. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
54%
Továbbra sem derült ki, hogy a pároddal a védekezés melletti szex milyen óriási veszélyeket rejt.
2021. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
65%

Szegény lány. :/ na ennyit az oszinteségről meg arról hogy forduljon bizalommal felétek. A higgadt reakció ha nem is tetszik a ferjednek a szitu annyit kellett vna mondani h meg várhatta tok vna , kar volt elmondani így. Férjed pszichológiai eset, duhrohamai vannak kezeltesse magát. Amúgy ő 18 evesen nem dugott?

Ha nem akkor ritka szerencsetlen!

2021. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
73%
Nem, egészséges felnőtt ember felfogja, hogy a gyereke felnőtt ember, és habár a kicsi gyereke volt, már nem az, hanem a felnőtt gyereke, és ennek megfelelően áll hozzá. Kinek jó az ilyen hiszti? Legyen a lánynak bűntudata, mert szexelni merészelt?
2021. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen apukáktól megkérdezném, mi lenne helyes a lánya számára, milyen életmód.

Gondolom egy szobában való dekkolás az apuka haláláig, kapcsolatok nélkül, stb.

Fantáziájában hányszor qrja meg az ilyen ösztönállat apuka a saját lányát vajon?

Beteg ember, de tényleg.

2021. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csodálatosan nevelhettétek, ha ennyire nyílt veletek. Én soha nem tudtam volna ezt megtenni a szüleimmel. Szerintem inkább a lányoddal beszélj, hogy apát ez most így érintette, hirtelen rájött, hogy felnőttél blabla, de mennyire hálás vagy, hogy ezt megosztotta veletek és továbbra is bármiben számíthat rátok. Apának meg adjatok egy kis időt, majd feldolgozza.
2021. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!