Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon leégettem apámat, hogy...

Nagyon leégettem apámat, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtem el, tudom hogy hülye voltam nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy mit tudnék tenni. Faternak konditerme van, nem nagyon járok edzeni, de aznap főnököm felhuzott kicsit, ezért gondoltam elmegyek egyet gyúrni. Mentem volna már a sulyokhoz, láttam egy nagyon szép formás lányt, mivel aznap eléggé kivoltam viccből elkezdtem neki cuppogni, meg mutogattam neki elég gázos dolgokat, értitek gondolom. Mentem utána fekve nyomni, raktam fel a súlyokat, annyit láttam hogy egy nagyon nagy kokszos csávó indult meg felém, elég gyorsan jött és indulatos volt a feje. Odajott majd egy hatalmas pofont vert le, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Majd elmondta hogy a lány barátja, és hogy kérjek bocsánatot és hogy többet ne csináljak ilyet. Mondtam oké, meg tettem amit kért. Majd miután végeztem, be szóltam még neki, hogy ne szúrjon ennyit, mert már most full idegbeteg. Ekkor elfutottam, ő elakart kapni. Itt rontottam el. A lány szakított vele mert nem akar egy ilyen idegbeteg palival együtt lenni, és megtudta utólag a csávó, hogy én vagyok a tulaj fia, ezért elhiresztelte ezt a terembe, és 6 torzsvendeg, köztük ő is elment más terembe gyúrni. Apám ezért ideges lett, mert lejarattam őt, ez a sztori valszeg nem fog az a pár ember közt maradni, ráadásul jóban volt ezekkel a testépítőkkel. Bocsánatot nem nagyon fogadja el, mit kéne tegyek? Beszéljek a gyúrósokkal?

2021. máj. 18. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas kis pcs vagy. Megérdemelted a pofán verést. Legközelebb talán elgondolkodsz, mit ugass be idegen nőknek, mert hát jajj te ideges vagy.

Csinálni meg azt tudod, hogy a jövőben normálisan viselkedsz. Az elpártolt vendégeket már nem fogod tudni visszahódítani, ők elmentek és kész.

2021. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
84%
Ez full kamu.
2021. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
87%
Minek,játszod a fejedet apádnak igaza van,ki is tagadnálak a picsába .
2021. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
95%

De bírom az ilyen kisfiúkat.


Annyira menőnek hiszik magukat, nagyon elhiszik magukról 😂

Közben meg egy szánalmas nyomorult senkik

2021. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
14%
Akár kamu, akár nem, nem tudhatta, hogy a csajnak pasija van. Minden úgy alakult, ahogyan kellett, hogy alakuljon. Ne légy idegbeteg, ha a csajod tetszik valakinek! Lehet, hogy megköszönheti a csaj, hogy kijött az arc igazi énje. Inkább a kondiban tudja meg, mint otthon a konyhában.
2021. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
33%
Konditerembe azért járunk, mert jó ott a társaság és a gépek. Egy részük, majd visszajön.
2021. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
82%
Kamu🥱 uncsi vagy nagyon. Máskor jobbat találj ki.
2021. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg úgyis kibékülnek, ilyenért nem fog szakítani senki, maximum csak összekapnak. Visszamenni valószínűleg nem fognak, hacsak a másik teremben nem lesz nagyobb problemájuk. Én nőként biztos nem mennék vissza, gondolom a csaj is így gondolja nem csak a srácok. Ez nem csak undorító de edzés közben elég kellemetlen is, főleg hogy egy fizetős szolgáltatást veszek igénybe. A 6 ember bérletre sajnos tanulópénz volt.

Én mégegyszer bocsánatot kérnek és a jövőben lapitenek, esetleg ha úgy érzed nagy pénzbeli kiesés és látsz esélyt akkor apukádnak fizesd ki a jövő havi bérletüket és a terem nevében ajánld fel nekik, és biztosítsd a lányt, hogy nem fogsz ott tartózkodni amikor edz.

2021. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
94%
Nem tűnik hihetőnek.
2021. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudhatta, hogy a csajnak pasija van."


És ha nincs, akkor köteles tűrni minden baromnak a cuppogásait meg beintegetéseit?

2021. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!