Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon leégettem apámat, hogy...

Nagyon leégettem apámat, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtem el, tudom hogy hülye voltam nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy mit tudnék tenni. Faternak konditerme van, nem nagyon járok edzeni, de aznap főnököm felhuzott kicsit, ezért gondoltam elmegyek egyet gyúrni. Mentem volna már a sulyokhoz, láttam egy nagyon szép formás lányt, mivel aznap eléggé kivoltam viccből elkezdtem neki cuppogni, meg mutogattam neki elég gázos dolgokat, értitek gondolom. Mentem utána fekve nyomni, raktam fel a súlyokat, annyit láttam hogy egy nagyon nagy kokszos csávó indult meg felém, elég gyorsan jött és indulatos volt a feje. Odajott majd egy hatalmas pofont vert le, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Majd elmondta hogy a lány barátja, és hogy kérjek bocsánatot és hogy többet ne csináljak ilyet. Mondtam oké, meg tettem amit kért. Majd miután végeztem, be szóltam még neki, hogy ne szúrjon ennyit, mert már most full idegbeteg. Ekkor elfutottam, ő elakart kapni. Itt rontottam el. A lány szakított vele mert nem akar egy ilyen idegbeteg palival együtt lenni, és megtudta utólag a csávó, hogy én vagyok a tulaj fia, ezért elhiresztelte ezt a terembe, és 6 torzsvendeg, köztük ő is elment más terembe gyúrni. Apám ezért ideges lett, mert lejarattam őt, ez a sztori valszeg nem fog az a pár ember közt maradni, ráadásul jóban volt ezekkel a testépítőkkel. Bocsánatot nem nagyon fogadja el, mit kéne tegyek? Beszéljek a gyúrósokkal?

2021. máj. 18. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem álltál volna le cuppogni, meg mutogatni, hamarosan keresgélhetted volna a tkeidet valahol a hasadban... Ritka véglény vagy, és megérdemelted, hogy pfán verjenek.
2021. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon csodálkozok, hogy a lánytól nem kapott 2-t. Én adtam volna a helyében.
2021. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu azért mert elment az a 6 másik? A kokszos nagy barátai, nem nyelték be hogy a barátjának én tettem tönkre a kapcsolatát, a tulaj fia, gondolom bosszú, sok edzőterem van erre. Így is van faternak bevétele, azóta amúgy kibekultunk, dől a lóvé, nem kell gyárba dolgozzak kigyurom magam azt jöhetnek a milliók
2021. máj. 19. 12:23
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti, hogy kamu. Ilyen beképzelt idióta nem lehet lélegző ember.
2021. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Beképzelt? Mert feltettem egy kérdést? Faternak dől a lóvé, figyelj, foglalkozik mással is nem csak konditerme van, vállalkozó típus. Ha akarok elbulizok 1 nap 200 ezret.. Jó nőkkel
2021. máj. 19. 12:28
 46/65 A kérdező kommentje:
Aztán majd viszem tovább a vallalkozasait. 1 percet nem dolgottam sose mégis megvan mindenem... Dolgozik helyettem más és így is lesz
2021. máj. 19. 12:30
 47/65 anonim ***** válasza:
100%
Minden válasszal mélyebbre ásod magad...
2021. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet láttam már, mikor az ős távozott az örök vadászmezőkre kb másfél év alatt szórták el a vagyont mert gyarapítani nem tudták, dolgozni soha nem dolgoztak, de a nagy arc az megvolt. Jó, volt akinek kitartott 4 évig, de neki képviselő is volt a gyárigazgató fater.
2021. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
És akkor ilyen leszek én is? Irigykedni nem szép dolog.
2021. máj. 19. 13:32
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mire irigykednem kedves, apádat sajnálom egy kicsit.
2021. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!