Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon leégettem apámat, hogy...

Nagyon leégettem apámat, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtem el, tudom hogy hülye voltam nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy mit tudnék tenni. Faternak konditerme van, nem nagyon járok edzeni, de aznap főnököm felhuzott kicsit, ezért gondoltam elmegyek egyet gyúrni. Mentem volna már a sulyokhoz, láttam egy nagyon szép formás lányt, mivel aznap eléggé kivoltam viccből elkezdtem neki cuppogni, meg mutogattam neki elég gázos dolgokat, értitek gondolom. Mentem utána fekve nyomni, raktam fel a súlyokat, annyit láttam hogy egy nagyon nagy kokszos csávó indult meg felém, elég gyorsan jött és indulatos volt a feje. Odajott majd egy hatalmas pofont vert le, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Majd elmondta hogy a lány barátja, és hogy kérjek bocsánatot és hogy többet ne csináljak ilyet. Mondtam oké, meg tettem amit kért. Majd miután végeztem, be szóltam még neki, hogy ne szúrjon ennyit, mert már most full idegbeteg. Ekkor elfutottam, ő elakart kapni. Itt rontottam el. A lány szakított vele mert nem akar egy ilyen idegbeteg palival együtt lenni, és megtudta utólag a csávó, hogy én vagyok a tulaj fia, ezért elhiresztelte ezt a terembe, és 6 torzsvendeg, köztük ő is elment más terembe gyúrni. Apám ezért ideges lett, mert lejarattam őt, ez a sztori valszeg nem fog az a pár ember közt maradni, ráadásul jóban volt ezekkel a testépítőkkel. Bocsánatot nem nagyon fogadja el, mit kéne tegyek? Beszéljek a gyúrósokkal?

2021. máj. 18. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
59%

Valószínű az a 6 törzsvendég nem kevés bevételt hagy ott havi szinten ami elég nagy veszteség tud ám lenni. Arról nem is beszélve hogy ha elterjed a hír ami valószínűleg elfog terjedni hogy mi történt lehet nem sokan fognak majd oda menni és szerintem emiatt ideges nem a 6 törzsvendég miatt hanem amiatt hogy lett egy rossz híre a teremnek amit nem igazán tud hova tenni és tart attól mi lesz ha még több törzsvendéget bukik emiatt és mi van ha mások sem akarnak oda járni akik mondjuk csak néha napján mennének vagy akik konditerem váltáson gondolkoznak és látják hogy mi is mi van ott nem biztos hogy oda fognak majd menni.

Szerintem apádnak ez a legnagyobb baja hogy volt ez a balhé ami végett a terme jóhíre mehet kárba és ha elég sok bevételtől fog elbukni emiatt akkor akár be is zárhat főleg hogy eddig a korlátozások miatt nem üzemelhetett az is sok bevétel kiesés és ha emiatt elbukja azt a keveset amit idén kereshetne és ha emiatt nem fogja tudni fenntartani a helyet meg saját magának sem tud fizetést adni meg az alkalmazottainak akkor az szívás mert a megélhetése kárára ment és akkor mit fog csinálni? És ennek egyedül te vagy az oka mert te csináltad a balhét, nem tudtál viselkedni egy ilyen helyen, főleg hogy provokáltál kőkeményen, mert az volt.

Erre valóban nem elég egy bocsánatkérés, és igaza is van. Ha jóvá akarod tenni akkor legjobb amit tehetsz hogy reklámozod a helyet a lehető legpozitívabb reklámmal és bármilyen negatív kritika kerül elő mert lesz ilyen is, nem törölni kell hanem reagálni hogy ennyire megbántad stb... Ha odacsalogatsz új embereket és népszerűsítenéd a helyet akkor talán nem lesz észrevehető kár ebből amit okoztál és apukád könnyebben fog megbocsátani.

Nyilván ha nem bukta volna el a törzsvendégeit akkor lehet elég lett volna egy megbánás és bocsánatkérés, de így ez kevés.

2021. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim válasza:
86%
Kérlek írd le ide az edzőterem nevét, címét, az kezdésnek jó lesz reklámnak!
2021. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
97%
Nem is igazán leégetted, inkább csak kibasztál vele, mert egy büdös kis kretén vagy :D Szép volt, ügyes vagy.
2021. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
30%

Ez is kamu! Milyen apa az aki ha a saját fiát verik utána a saját fiát szidja.


Amúgy nem ott rontottad el, hanem ott hogy cuppogtál a nőnek. A nő tehet arról, hogy szar napod volt?


Tiszteletlenség!


A kigyúrt pasitól igazán nem lehet mást várni,nem is értem az ilyen nők mit esznek az ilyen pasikon? Tippem szerint gondolom te hozzáképest egy cingár alkat vagy és annak az izomagynak annyi esze sincs, hogy lekommunikálja. Ha annyira jóban van az apáddal akkor azt is tudnia kellett volna hogy apádé a konditerem és te a fia vagy. Ennek ellenére eljárt a keze az arcodon.


Undorítóak az ilyen emberek és taszítóak. Egy uriember ezt szóban játszotta volna le.


Egyébként ami téged illet én nem így oldottam volna meg apád részéről. A pasit kirakattam volna, hogy vissza se jöjjön, mert verekszik, ezzel a konditerem hírnevét is rontja és nem érdekelt volna mennyi hülye követi.


Ami téged illet odavittelek volna a nőhöz és a jelenlétemben kértél volna bocsánatot, miután én is elnézést kértem volna a vendégtől, és utána kb. minimum 20 fekvőtámasz, és kb. minimum 100x kellett volna kitakarítanod a mosdót, felmosni, és a wc-t is napi szinten kitakarítani, amit kb. 3 hónap alatt teljesítened kellett volna. Minden egyes takarítás után csekkoltam volna, és erre külön egy előre nem behúzható alkalmazással számon is lett volna tartva az a 100x-i takarítás. Ja és beirattalak volna egy csapatépítő tréningre, és elküldtelek volna egy life coach-hoz.

2021. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
96%
Ez a sztori még kamunak is szar.
2021. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
92%
Furcsa, hogy a kommenteket törlik hozzá a modik, mert nem "szépek", de ezt az egyértelmű kamu car kérdést meg nem. :D
2021. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
85%
Nem apádat égetted le, hanem magadat. Egy kis szarházi vagy. A csajnak cuppogsz meg mutogatsz, a fickója elől meg elfutsz.. Na ezért legyél ideges, hogy egy kis béna, öntelt p.cs vagy. Vagy p.nci? Elvégre a szád nagy volt, de utána elhúztad azért a csíkot.
2021. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

Elég flegma kis f4sz vagy itt a válaszolókkal is.

Menj és szívd el a békepipát a gyúrósokkal. (pippantsd le őket)

Remélem legközelebb kiütik a fogadat is.

2021. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
Jó sztori volt..
2021. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
78%
Ez úgy kamu, ahogy van. A csávó neked esik, a csaj egyből szakít vele, a törzsvendégek otthagyják a helyet csak mert a tulaj fia csinált egy kis feszültséget. Jó mese, de nem elég hihető.
2021. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!