Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon leégettem apámat, hogy...

Nagyon leégettem apámat, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtem el, tudom hogy hülye voltam nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy mit tudnék tenni. Faternak konditerme van, nem nagyon járok edzeni, de aznap főnököm felhuzott kicsit, ezért gondoltam elmegyek egyet gyúrni. Mentem volna már a sulyokhoz, láttam egy nagyon szép formás lányt, mivel aznap eléggé kivoltam viccből elkezdtem neki cuppogni, meg mutogattam neki elég gázos dolgokat, értitek gondolom. Mentem utána fekve nyomni, raktam fel a súlyokat, annyit láttam hogy egy nagyon nagy kokszos csávó indult meg felém, elég gyorsan jött és indulatos volt a feje. Odajott majd egy hatalmas pofont vert le, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Majd elmondta hogy a lány barátja, és hogy kérjek bocsánatot és hogy többet ne csináljak ilyet. Mondtam oké, meg tettem amit kért. Majd miután végeztem, be szóltam még neki, hogy ne szúrjon ennyit, mert már most full idegbeteg. Ekkor elfutottam, ő elakart kapni. Itt rontottam el. A lány szakított vele mert nem akar egy ilyen idegbeteg palival együtt lenni, és megtudta utólag a csávó, hogy én vagyok a tulaj fia, ezért elhiresztelte ezt a terembe, és 6 torzsvendeg, köztük ő is elment más terembe gyúrni. Apám ezért ideges lett, mert lejarattam őt, ez a sztori valszeg nem fog az a pár ember közt maradni, ráadásul jóban volt ezekkel a testépítőkkel. Bocsánatot nem nagyon fogadja el, mit kéne tegyek? Beszéljek a gyúrósokkal?

2021. máj. 18. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
2021. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy ez kamu XD

Drága hacsak nem végzel el egy üzletvezetésről szóló akármit, nem hiszem hogy sokáig fenntartod a helyet, mert az nem fog magától csak úgy működni.

A viselkedésed meg szánalmas, ez egy csajnak sem jön be hogy cuppogsz, az útszéli munkásokon is csak mosolyogni tudok amikor füttyögetnek,de ettől nem önt el a vágy XD Girnyó kis izé vagy és befüttyögetsz, aztán "bátor" férfiként az uccsó pillanatban még egyszer beszólsz a pasinak és aztán futsz is :P ha nem apád kondija lett volna tuti nem lettél volna ilyen "nagylegény"...

2021. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálatos, hogy az IQ hiány nem halálos betegség...
2021. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nyomorék agyhalott senki se lehet, tuti kamu.
2021. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
100%
Örülj, hogy a cuppogásod hatására nem csusszant egy f.sz a szádba.
2021. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!