Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon leégettem apámat, hogy...

Nagyon leégettem apámat, hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nagy hibát követtem el, tudom hogy hülye voltam nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy mit tudnék tenni. Faternak konditerme van, nem nagyon járok edzeni, de aznap főnököm felhuzott kicsit, ezért gondoltam elmegyek egyet gyúrni. Mentem volna már a sulyokhoz, láttam egy nagyon szép formás lányt, mivel aznap eléggé kivoltam viccből elkezdtem neki cuppogni, meg mutogattam neki elég gázos dolgokat, értitek gondolom. Mentem utána fekve nyomni, raktam fel a súlyokat, annyit láttam hogy egy nagyon nagy kokszos csávó indult meg felém, elég gyorsan jött és indulatos volt a feje. Odajott majd egy hatalmas pofont vert le, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Majd elmondta hogy a lány barátja, és hogy kérjek bocsánatot és hogy többet ne csináljak ilyet. Mondtam oké, meg tettem amit kért. Majd miután végeztem, be szóltam még neki, hogy ne szúrjon ennyit, mert már most full idegbeteg. Ekkor elfutottam, ő elakart kapni. Itt rontottam el. A lány szakított vele mert nem akar egy ilyen idegbeteg palival együtt lenni, és megtudta utólag a csávó, hogy én vagyok a tulaj fia, ezért elhiresztelte ezt a terembe, és 6 torzsvendeg, köztük ő is elment más terembe gyúrni. Apám ezért ideges lett, mert lejarattam őt, ez a sztori valszeg nem fog az a pár ember közt maradni, ráadásul jóban volt ezekkel a testépítőkkel. Bocsánatot nem nagyon fogadja el, mit kéne tegyek? Beszéljek a gyúrósokkal?

2021. máj. 18. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
75%
Csak ilyen gagyi mesére futotta? Házi feladat kész van már?
2021. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
77%
Troll
2021. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én csajomnak mutogatna egy random fiú gázos dolgokat,meg cuppogna neki én is ideges lennék..
2021. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

Normális válasz?

Ott volt, leírtam. Kérj bocsánatot és ajánlj fel nekik egy havi bérletet, ha apád nem partner benne fizesd ki nekik te. Te pedig ne legyél jelen ha a csaj edz, tiszteld meg ennyivel. A kapcsolatukkal meg nem kell foglalkoznod egy ilyen apróságot már biztos megbeszélték. Ezen túl nem tudom mit akarsz tenni, vagy egyáltalán mit lehetne.

2021. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
Fáj az igazság hülyegyerek? Amúgy ha szerinted az a sznobság hogy nem cuppogunk meg mutogatunk a nőknek, mint egy előember akkor még annál is kevesebb eszed van, mint amennyi elsőre tűnt, pedig hidd el az nagyon kevés.
2021. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
84%
Nem úgy van hogy csak beoltottak mehetnek konditerembe? Kétlem hogy a kérdező a két bites agyaval be lenne oltva.
2021. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
99%
Ebben a storyban a csaj volt az egyetlen értelmes szereplő.
2021. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
96%

Úgy látom a pofánverés nem használt különösebben, mert még mindig hatalmas az arcod. Nálad gyengébbekkel, nőkkel meg netes idegenekkel könnyű vagánykodni. Bezzeg ha valaki nagyobb nálad, már veszed is a nyúlcipőt.

Kis tisztelettel embertársaid iránt többre jutnál, mint az arcoskodással. És a valószínűsége is kisebb lenne, hogy megint belesétálsz egy nyaklevesbe.

2021. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
86%

Segítséget. Ember, miért tőlünk vársz segítséget, ha józanon is ilyesmi dolgokat művelsz, arra hivatkozva, hogy te "ideges voltál".

Apád helyében én is ki lennék rád készülve, de lehet, hogy inkább saját magamra, amiért ekkora parasztot neveltem a gyerekemből.

#28, a csaj sem lehet százas, ha azért szakított a barátjával, mert az megvédte a Kérdezőtől.

2021. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtál egy kérdést majd kaptál pár választ és sok véleményt, nem tudom mi ezzel a bajod.

Hülye voltál, kérj bocsánatot az érintettektől, hívd meg őket pár sörre és probléma megoldva.

A címedet meg szerény véleményem szerint ne add ki senkinek ha egy kokszos csávó már letépte a fél arcodat és te voltál oly okos hogy újra beszólj neki mert lehet hogy akik jelentkeznének azok hasonlatosak a tornatanárodhoz, tudod akivel futóversenyt vívtál :)

2021. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!