Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy képes egy apa megütni a...

Hogy képes egy apa megütni a kislányát?

Figyelt kérdés

Szerintem az erőszak nem megoldás semmire és senkivel szemben sem kéne alkalmazni. De amikor a gyengébbet bántják az mindig felháborít. Hogy képes egy apuka megütni a saját kislányát? Csomószor történik ilyen, sajnos velem is történt pàrszor régen…. Egy két pofon volt “csak”, de sajnos olyanokat is hallani hogy apa és veri a lányát. Anyukám apja pl. ilyen volt. 😔 A testvérével kivételezett, anyámat meg verte… az már nem két pofon volt hanem kemény verés. Talán ezért is háborít fel ez ennyire mert öröklődtek az érzések. Én ezt még annyira sem bírtam volna mint anyám, biztos anorexiás lettem volna hogy törékenynek tűnjek és többé ne merjenek bántani + másképp is oldottam volna meg, elkerülő magatartást és bűntudatkeltést alkalmaztam volna. Hogy képes egy felnőtt férfi ilyen mélyre süllyedni? Az ilyen hogy bír tükörbe nézni? Büszke lehet magára hogy elbánt egy gyengébbel.

25/n



2021. szept. 12. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
62%
Na azért a nevelési pofon messze van nagyon az erőszaktól!
2021. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs messze. Gondolom te is a tipikus “vertek, pofoztak, mégis ember lett belőlem mondjuk lelkisérült lettem és a saját gyerekemet is ugyanígy fogom terrorizálni” vegleny vagy..
2021. szept. 12. 11:07
 3/87 anonim ***** válasza:
39%

Pofon egyszerűen.

Mi ebben a probléma?

2021. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
74%
2.szép hogy egy kommentből leírtad hogy szerinted milyen vagyok..
2021. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
63%
De messze van..engem is kiskoromban pofozott a rokonom mégsem gondolok rá mint valami erőszakos vadállatra mert szeret és ezzel is csak fegyelmezett...
2021. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok az értelmi szintedhez. Nem semmi összemosni a nevelési célzatú pofont a szándékos erőszakkal.
2021. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:
Úristen. Nem tudom milyen emberek közé került a kérdésem de én érzem kínosan magam.
2021. szept. 12. 11:12
 8/87 anonim ***** válasza:
84%
9.én érzem helyetted kínosan magam...nagyon kevered a dolgokat!
2021. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
70%

A gyerekeket évezredeken keresztül pofonnal nevelték. Nemcsak a szülő verte őket, hanem a tanító, pap stb is. Mégsem lett semmi bajuk, sőt százszor életrevalóbb generációk nőttek föl, mint a mostani hisztis mimózák.


Most hirtelen felfedezték, hogy ez nem jó, de még el kell teljen pár generációnak addig, amíg az egyszerű ember alkalmazkodik az új rendhez.

2021. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező.

Te király vagy!

Tudod miért?

Mert vírus nem létezik!

2021. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!