Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy képes egy apa megütni a...

Hogy képes egy apa megütni a kislányát?

Figyelt kérdés

Szerintem az erőszak nem megoldás semmire és senkivel szemben sem kéne alkalmazni. De amikor a gyengébbet bántják az mindig felháborít. Hogy képes egy apuka megütni a saját kislányát? Csomószor történik ilyen, sajnos velem is történt pàrszor régen…. Egy két pofon volt “csak”, de sajnos olyanokat is hallani hogy apa és veri a lányát. Anyukám apja pl. ilyen volt. 😔 A testvérével kivételezett, anyámat meg verte… az már nem két pofon volt hanem kemény verés. Talán ezért is háborít fel ez ennyire mert öröklődtek az érzések. Én ezt még annyira sem bírtam volna mint anyám, biztos anorexiás lettem volna hogy törékenynek tűnjek és többé ne merjenek bántani + másképp is oldottam volna meg, elkerülő magatartást és bűntudatkeltést alkalmaztam volna. Hogy képes egy felnőtt férfi ilyen mélyre süllyedni? Az ilyen hogy bír tükörbe nézni? Büszke lehet magára hogy elbánt egy gyengébbel.

25/n



2021. szept. 12. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
85%
És te évek múltán is ezen kattogsz? Tényleg kérj segítséget. A múltban ragadva nem lehet élni.
2021. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:
Nem csak velem csinálták ezt. Láttam én ott ezt azt
2021. szept. 12. 18:46
 73/87 anonim ***** válasza:
72%
És egyik szülő sem lépett természetesen... De te mindenkit jól elintéztél volna. Egyre hihetetlenebb amit mondasz.
2021. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 A kérdező kommentje:
Nem szóltam nekik, pedig kellett volna nagyon is... akkor ne hidd el. konkrét neveket tudnék mondani
2021. szept. 12. 18:48
 75/87 anonim ***** válasza:
72%
Szüleid mit szóltak erre?
2021. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el nekik. Apámnak mondtam el pár éve ő azt mondta rendett tett volna ...
2021. szept. 12. 18:52
 77/87 anonim ***** válasza:
51%
Minden gyereket szeretni kell és nem szabad bántani őket, mert rossz gyerek nincs, csak rossz felnőtt.
2021. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek nem tűntek fel a sebeid? A viselkedési dolgaid? És senki nem jelezte hogy balhéztál? Ilyen iskolával se találkoztam még.
2021. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
97%
77.: A felnőtt sem rossz minden esetben. Ez messze nem ilyen egyszerű.
2021. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező amúgy hihetőt írt, vannak gyerekek, akik jól rejtik a sérüléseiket, és van olyan felnőtt, aki annyira le van terhelve, hogy tényleg nem veszi észre. Ilyen agresszív tanárok is léteznek sajnos. Kérdező, szerintem keress egy empatikus pszichológust, mert azért öngyilkos gondolatokkal küzdeni nagyon nem okés! Főleg, ha ennyire könnyen kijön nálad.
2021. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!