Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlenül megtaláltam kiskorú...

Véletlenül megtaláltam kiskorú lányom szexjátékát, kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem turkálok a cuccai között, de tegnap itthonról dolgoztam és kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben. Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút. Elsőre megijedtem, ki akartam dobni, hiszen még csak 14, de aztán meggondoltam magam és visszatettem oda ahol volt, azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van. Egy hónap múlva 15 lesz, nem vagyok vak, testileg már nem gyerek, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?


Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata.

És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben.

Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek.

Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm.



2021. okt. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
93%
A férjed pedig főleg ne szóljon semmit. 14 évesen ő már csoda, hogy nem tépte le a pöcsét a nagy ráncigálásban.
2021. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
55%
Troll vagy.
2021. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
92%
Most miért kell így kiakadni? Ők már más korosztály mint mi, hamarabb élnek szexuális életet. Örülj neki hogy nem drogot találtál. Ne szólj semmit, ez csak egy vibri, nem a világvége. Rendelhette is, és átvette csomagponton vagy foxposton akár.
2021. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondoltad, hogy az ágy melletti szekrényében fogsz pendrive-ot találni?
2021. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
88%

Ez most vagy troll kamu kérdés, vagy ritka ostoba vagy. Mégis miért pont a lányod ágya melletti szekrényben (éjjeliszekrény?) állsz neki pendrive-ot keresgéln?


És megsúgom, még csak nem is kell ahhoz szexshop közelébe menni, hogy ilyesmit vásároljon az ember, simán megrendeli online és átveszi csomagautomatából.

2021. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
98%

14 evesen teljesen normalis hogy vannak igenyei az onkielegitesre, de ha most szamonkeritek, sot megbuntetitek, nem csak a kapcsolatotokat fogjatok vele elrontani, es a bizalmat elveszteni, de meg a szexhez valo hozzallasat is megpecsetelitek, mert bunos, rossz dolognak fogja gondolni.


ne szoljatok bele.

2021. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
96%

Lehet ajandekba kapta poenbol valamelyik baratnojetol.

Es ha maganak vette, akkor mi van? Nem lesz tole terhes, egy majdnem 15 eves lanynak mar vannak ilyesfele igenyei is, fogadd el. Es ne hizd inkabb szoba, mindkettotoknek nagyon kellemetlen lenne, es valoszinuleg meg is haragudna, amiert turkaltal a szobajaban (tokmindegy mi az oka). Felejtsd el, vagy tanulj meg ezzel egyutt elni, kesobb lehetnek meg cifrabb dolgok is...

2021. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
81%
Elő a nádpálcát, majd a vasárnapi mise után gyónja meg bűnös vágyait.
2021. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor mindig annyira reménykedek, hogy ez csak egy troll kérdés, valaki nagyon unatkozik. Most is bízom benne, hogy így van. Ennyire ostoba egy felnőtt ember nem lehet.


"kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?" - talán vegyél egyet magadnak is, hátha nem leszel ilyen idegbajos.


"kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben" - aha, mert az emberek jellemzően az ágyuk melletti szekrényben tartják a pendrive-ot, nem is az íróasztalon ill. a gép közelében.


"Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút." - döbbenet, de a műphasz általában phasz alakú, nem virágcsokor vagy koncertzongora formája van...


"Elsőre megijedtem, ki akartam dobni" - aha, de ha ő kidobna valamit, amit te drága pénzen vettél - mert ezek nem éppen olcsó dolgok - akkor persze fel lennél háborodva.


"azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van." - mondom, vegyél egyet magadnak is, nem lenne szép a lányodét használni, meg higiénikusnak sem mondható


"nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?" - mondjuk megnyugodhatsz, hogy van egy egészséges lányod, nem aszexuális, mint sokan. Mit mondj neki? Nos, ha te is hajlandó vagy kielemezni a saját szexuális életedet (már ha van) akkor nyugodtan beszélgess vele. Szerintem szuper tippeket kaphatsz tőle. Téged elnézve csodálom, hogy egyáltalán gyereked van. Vagy örökbe fogadtátok? Lombik? Dugtál valaha?


"Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna."

Szóval impotens a férjed, azért szültél szűznemzéssel? Érdekes egy család vagytok. Egy normális apa jót röhögne ezen és napirendre térne felette, mint normális jelenség felett. Egy férj, aki elutasítja a szexet? Szép.


"És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben." - nem tök mindegy? Megkérte egy barátnőjét, vagy kiszolgálták, a mai lányok 14 évesen simán kinéznek 20-nak. Rendelhette webshopból is stb. Biztos nem a pasija vette, az inkább megdugja a sajátjával.


"Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek." - Akkor mi a bánatért bsztatod a szerencsétlent????


"Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm." Semmit. Tanács: nőj fel, és keress egy pasit, akinek van farka. A férjednek láthatóan nincs.

2021. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
92%

“ Ennyire ostoba egy felnőtt ember nem lehet. “


Bár mondhatnám, hogy így van.

2021. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!