Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlenül megtaláltam kiskorú...

Véletlenül megtaláltam kiskorú lányom szexjátékát, kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem turkálok a cuccai között, de tegnap itthonról dolgoztam és kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben. Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút. Elsőre megijedtem, ki akartam dobni, hiszen még csak 14, de aztán meggondoltam magam és visszatettem oda ahol volt, azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van. Egy hónap múlva 15 lesz, nem vagyok vak, testileg már nem gyerek, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?


Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata.

És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben.

Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek.

Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm.



2021. okt. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
91%
Semmit ne tegyél nem kisgyerek már, ezt el kell fogadnod
2021. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
79%

Ha eddig nem esett le csak a kamus történetes trollunk új szüleménye.

Találta már meg gyerek óvszerét, nyitott rájuk, tangát mosott, látott messengeren szexvideot, persze akkor se kutakodott, meg egy rakat másik ilyen kérdést írt már ki.

2021. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
74%
Neten tud rendelni csomagpontra, megoldja.Amúgy mint gondoltál 15 évesen még nem maszturbált? 20-30 éve 17-18 éveseknek már az eljegyzése megvolt, nem szexeltek előtte csak utána? Ne szólj neki semmit.A férjeden kellene elgondolkodnod,mert az nagyon nem normális.
2021. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
6%

Ne csinálj semmit, mert csak rosszabb lenne.

Ha már valamin, akkor én inkább azon aggódnék, hogy az önkielégítést választja a fiúk helyett. Lehet, hogy ha az apja ilyen szexellenes, pont azzal bátortalanítja el, hogy a fiúk után nézzen, ezt meg lehet titokban csinálni. 48f

2021. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
18%
Mindig ledöbbenek, hogy a nők milyen bunkók tudnak lenni egymással, és le merem fogadni, hogy még élvezik is.
2021. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Lassan 50 leszek és ilyenkor jövök rá, mennyire elrohant a világ mellettem. Köszönöm a válaszokat. Nem szóltam neki és nem is fogok.
2021. okt. 24. 19:39
 47/58 anonim ***** válasza:
5%

Emberek.. 14 eves. Vibrátor. Nem azzal van a baj hogy önkielégítést vegez(enis csináltam, meg ki nem?!) de ezek szerint mar nem szűz... Itt most vagy anyuka ismerte felre a lányát, vagy csak "ismerkedik" magaval, esetleg magának vette el a szuzesseget?..

Es amugyis. Miért pont az agya mellett tartana ott ahol barki megtalalja? Vannak itt erdekes nezopontok

2021. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
93%

"de ezek szerint mar nem szűz..."

Most arra gondolsz, hogy elszakadt valami kis hártya, ami a lányok jelentős részénél eleve nincs is, vagy alig van, sőt sokaknál mindenféle szexuális tevékenység nélkül szakad el?

Szööööörnyűűűű... És? Akkor mi van?

Mondjuk nekem a szüzesség soha nem azt jelentette, hogy ép-e a kis hártyám, amit sosem láttam, sosem éreztem, sőt azt sem tudom, volt-e nekem egyáltalán. Hanem azt, hogy nem voltam még férfival.

2021. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
35%
#49 Nyilván valami keresztény megszállottal van dolgunk, aki szerint ha egy lányt minden hétvégén három pasi dug, az egyik a száját, a másik kettő meg a seggét egyszerre, az még szűznek számít, mert a punci szerencsére érintetlen. :)
2021. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Nem arra gondoltam. De szerintetek egy lany csak ugy random elkezd maganak feldugni vibrátort ugy hogy meg szűz? Ne idegesítsetek mar. Valószínű mar reg volt fiúval.
2021. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!