Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlenül megtaláltam kiskorú...

Véletlenül megtaláltam kiskorú lányom szexjátékát, kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem turkálok a cuccai között, de tegnap itthonról dolgoztam és kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben. Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút. Elsőre megijedtem, ki akartam dobni, hiszen még csak 14, de aztán meggondoltam magam és visszatettem oda ahol volt, azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van. Egy hónap múlva 15 lesz, nem vagyok vak, testileg már nem gyerek, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?


Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata.

És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben.

Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek.

Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm.



2021. okt. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
97%
Fogd fel jelnek a sorstól, hogy belépett abba a korba, amikor nem megyünk be a szobája csak mert…,csak ha hív vagy engedélyt ad rá. Belépett a kamaszkorba, lesznek ennél meredekebb dolgok is, de csak akkor avatkoznék be, ha rossz irányt venne. Miért említenéd meg? Hogy rosszul érezze magát? Hogy azt higyje ez csúnya rossz dolog?
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%
A "27 te buta" kezdetű megjegyzés remélem nem nekem szól, mert egy szóval sem említettem olyan dolgokat, (söt, homlokegyenest mást írtam) mint amire a kommentelő utal.
2021. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
83%

Ennek én sem örülnék neki

De ha szólsz csak ártasz és nem használsz vele.Most ebben az életkorban fontos a bizalom

Nézd ártani nem árt magának

Nevezzük úgy e fajta házi barát nem csábít hatja drogok alkohol felê.

Nem kel félned hogy teherbe esik nem kap betegségeket, egy szerelem nem töri ketté az életét

Jól tanul stb.Törödj bele

Figyelj rá de diszkréten.

Szerintem ez nem világvége!


.

2021. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
15%

29,én a 33as vagyok ép írni akartam én is hogy egy cseppnyit finomabban

válaszoljanak.Elfelejtjük hogy a másik is ember senkinek nem kel egyett érteni feltétlenül ,csak emberi hangon ezt közölni.Anyukát meg végtelenül sajnálom van egy rossz házassága Amiért itt ki van osztva.Ő tudja miért kel vagy akar élni benne.Ez okból kérdezett itt

Tele félelemmel.Nem könnyű egy ,14-15 éves lány gyerekkel.

2021. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jól tetted, hogy visszatetted a helyére, ennyi idősen már van magánélete az embernek.

Nem rugóznék rajta, sőt nem viccelek, kimondottan érett gondolkodásnak tartom, hogy ennyi idősen nem 15-20 évvel idősebb férfiakkal enyeleg, hanem napközben tanul este pedig a saját higiénikus erre való játékával csillapítja az ilyen korban tomboló hormonokat.

/két lány anyja/

2021. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
85%

Mit gondolsz, mi lesz vele emiatt? Leesik az orra, elsorvad az agya, lesántul, vagy mi fog történni?

Hát semmi.


Bírom ezt az aggódás dumát, hogy mikor egy szülő valami teljesen ártalmatlan dolgon pörög, puffog, sipákol, beleszól, kiakad, ordít, aláz, büntet, és pont ő okoz ezzel kárt a gyerekének, akkor "csak aggódik szegény", és akkor ez mindjárt rendben van. Nincs rendben. Akkor aggódj, ha van min.

Ne szólj egy szót se. Ha emiatt szólsz, akkor lesz min aggódni.

2021. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
56%
vicces, hogy sokaknak még mindig nem esik le, hogy Mesemondó Alfonz 3200 újabb gyönyörű, 10 pontos kamukérdésére írogattok, és puffogtok :)
2021. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, felnőtt létedre ennyit nem tudsz normálisan kezelni? Kapott felvilágosítást? Mert ha igen és normálisan nevelted, akkor nincs miért aggódnod. Mit csinálj, te jó ég...
2021. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
75%

És ti el is hiszitek, hogy egy felnőtt, feltehetően már 40 feletti anyuka egy ilyen dologban itt kérdezi a nagyrészt tiniket és 25 év alattiakat?

Ez inkább valami perverz, aki kamaszlányokra élvezkedik.

2021. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom neten rendelte.
2021. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!