Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlenül megtaláltam kiskorú...

Véletlenül megtaláltam kiskorú lányom szexjátékát, kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem turkálok a cuccai között, de tegnap itthonról dolgoztam és kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben. Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút. Elsőre megijedtem, ki akartam dobni, hiszen még csak 14, de aztán meggondoltam magam és visszatettem oda ahol volt, azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van. Egy hónap múlva 15 lesz, nem vagyok vak, testileg már nem gyerek, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?


Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata.

És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben.

Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek.

Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm.



2021. okt. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
93%
@51 Persze, mert az első dolog, ami egy lány hüvelyébe kerül az kizárólag a szent PÉNISZ lehet. Mindannyian epekedve vártuk tizenéves korunkban, hogy hős lovagunk megérkezzen és végre behelyezze, amit kell. Addig még tampont sem teszünk fel, nehogy megsértsük a férfiak egóját.
2021. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
14%
52! Mas a sajat kezed, ujjad mint 1 termetes mubroki... Ne haragudj de kiaz aki 14 evesen ilyet csinál?
2021. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

#53

Akinek kedve van.

Én is nagyon kíváncsi voltam, milyen lehet, ha valami olyan van a hüvelyemben, ami kitölti rendesen. Csak nem voltam elég merész, hogy tartsak egy szexjátékot, mást pedig a higiénia és a sérülésveszély miatt nem mertem feldugni. Pedig mikor benne voltam, fú, de akartam valami valósághűbbet a vézna ujjacskámnál...

2021. okt. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
1%
Akkor tuti en vagyok a retardált, amiert nekem nem volt 14 evesen mubrokim🤷‍♀️
2021. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

#54

:D

Nem vagy retardált, csak attól, hogy valaki feldug magának valami pénisz méretűt, erős túlzás azt gondolni, hogy akkor már biztos, hogy volt férfival. A műpénisztől nem kell jobban félni, nem feltétlenül nagyobb egy igazinál, és nem fáj jobban (sőt mivel magának irányítja, inkább kevésbé), bár sokaknak egyik sem fáj egyáltalán. Ilyen szempontból tök mindegy, hogy igazival vagy művel találkozik-e először, mikor arra vágyik, hogy benne legyen egy. Nem értem, miért félne valaki bedugni magának egy műbrokit, mielőtt még más belenyomna egy igazit. Fizikailag ugyanaz.

2021. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
88%

#54 Nem azért vagy retardált, hanem mert azt gondolod, a férfiak farka valami isteni csoda, és kizárólag az járhat először egy lány hüvelyében. Tény, hogy az első együttlét egy mérföldkő egy lány életében, de ne azért legyen már különleges, mert akkor nyomnak először bele valamit, hanem mert testileg közel kerül valakihez.

Nekem a szüzességem elvesztése attól kellemes emlék, hogy az akkori szerelmemmel együtt csináltunk valamit, amit előtte nem, hogy olyan közel kerültünk egymáshoz, mint előtte még senkivel, nem pedig azért, mert járt bennem egy f*sz.

2021. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
8%
Azért az komoly, hogy a magasságos szerelmed péniszét egy egyszerű segédeszközhöz hasonlítod mintha a két dolog egyforma élmény lenne.
2021. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az eddigi hozzászólásokat, ezért bocs, ha ismétlek valakit.

Lehet, hogy a lányod csak poénból kapta. Ha pedig nem, akkor sincs baj, most fedezi fel a szexualitását. Szerintem engedd el ezt a témát, csak kínos lenne mindkettőtöknek.

2021. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!