Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlenül megtaláltam kiskorú...

Véletlenül megtaláltam kiskorú lányom szexjátékát, kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem turkálok a cuccai között, de tegnap itthonról dolgoztam és kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben. Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút. Elsőre megijedtem, ki akartam dobni, hiszen még csak 14, de aztán meggondoltam magam és visszatettem oda ahol volt, azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van. Egy hónap múlva 15 lesz, nem vagyok vak, testileg már nem gyerek, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?


Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata.

És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben.

Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek.

Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm.



2021. okt. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél te is egyet, jól jön az olykor!
2021. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon sokan örülnének annak,ha a kamasz lányuk otthon játszana egy műpasszal,mint hogy igazi szerszámról szerszámra járna.
2021. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 qkker1 ***** válasza:
18%

"Elő a nádpálcát, "


Lehet, hogy örülne neki a leányzó, ki tudja mije van még?!

2021. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
98%

"25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata."


Ha ez nem kamu kérdés, akkor sajnálom azt a gyereket, hogy ilyen degeneráltak között nő fel. 34 éves vagyok, intelligens embernek tartom magam, de NEM tudom elképzelni azt a szituációt, hogy egy kamasz gyereket megbüntessék azért, mert kanos lesz, és maszturbál, vagy elmegy szexelni. Normálisak vagytok ti? Ez ösztön. Nem érzitek mennyire kellemetlen ez? Képzeld el, hogy szexelsz a férjeddel, és bejön valaki az ajtón, és leb@sz egy pofont, hogy "NEM SZÉGYELED MAGAD AZONNAL TAKARODJ A SZOBÁDBA".


Igen, ugyan az. Ez nem kor függő. Ha jön a vágy, akkor ott van, mindenki tudja, minden volt kamasz. Le kell ülni beszélni, és figyelni kell arra, hogy ne elriaszd a gyereket. De ez amit leírtál, ez szörnyű. Szerintem már most olyan maradandó lelki sérülései vannak annak a gyereknek, hogy nem lesz belőle 100-as ember :D

2021. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
97%
Inkább egy rendes, tisztántartható műpéniszt használjon, minthogy pl. kolbászt, uborkát, vagy koszos flakonokat dugdosson fel magának. Ennyi idősen a legtöbb lány csiál hasonló dolgokat, csak nem mindegy, hogy mivel. Az én időmben még nem volt ennyire egyszerű műbrokihoz jutni, kreatívnak kellett lenni...csak a szerencsének köszönhető, hogy nem sérültünk meg vagy nem kaptunk fertőzést.
2021. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
97%

Te amikor fiatal voltál, téged is érdekelt a szex.. ami baj, ha engednéd, hogy büntetést kapjon a szexuális vágy miatt!

Te se akartál volna anyáddal erről beszélgetni! Hagyd békén ez az ő intim zónája! 42N

És neked kielégítő a szexuális életed? Azzal törődj inkább...

2021. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező egy bizonytalan szülő, akit lehet , hogy konzervatív szellemben neveltek.

Nem kéne boxzsáknak nézni.

Tanácsért jött ide, nem pofonokért, és hogy arról regéljenek neki, hogy a férje egy barom lehet.


Az pedig, hogy miért ott keresett pendrive-ot, ahol, és ezen rágódni, egyenesen vicc.

Nekem az éjjeli szekrényemben a papírzsebitől kezdve a krémekig, pillanat ragasztó, elem, (na, nem abba...) gyógyszer, könyv, zokni, csoki, kis elemlámpa, varrós készlet, és még ki tudja mi van....


Az anyuka csak egy bizonytalan, talán gátlásos szülő, még prüdériával sem lehetne megvádolni, mert mindenki a maga habitusa szerint éli a (nemi)életét is, és lehet, hogy életkora alapján is más neveltetésben részesült, szokatlan neki egy ilyen segédeszköz.(ha neki erre nincs igénye, az se baj, lehet, hogy éppen a bunkónak kikiáltott férje teljesen ki tudja elégíteni)

És az ilyen eszközök sem mindig néznek ki egyértelműen...f@roknak.

Van, ami csak szinte jelzés értékkel hengeres, mert a vibrálás, a rezgésszám és annak jellege a lényeg.


Németországban egyébként már 20 éve is teljesen természetes volt, hogy a lányok már 13-14 évesen rendelkeztek ilyen eszközökkel, volt amikor anyukával kiválasztva, általa fizetve, (amit meg én tartanék szokatlannak, ha a saját anyámra gondolok) ;) szóval, mindenhol más a szokás, az ingerküszöb.


Szerintem egyébként egy szülőnek éppen elég sokk tud lenni, amikor rájön, hogy a gyereke már nem az a cuki baba, aki bepisilt a homokozóban.

;)

Mindenkiben emlékezetes az, amikor a gyereke először hozott fel, fiút-lányt, vagy amikor először aludt a szerelménél, és nyilvánvaló volt, hogy nem dominózni fognak.

Ez az élet rendje, de egy szülő persze mindig aggódik a gyerekéért.


Más: ha valami miatt, persze később, alkalmas pillanatban beszélnék a gyerekkel, az inkább amiatt lenne, hogy ezek a szexjátékok arra jók, hogy az ember megismerje a testét, az orgazmus készségét, de egy hús-vér férfi nem tudja nyújtani azt a rezgést, és vibrálást, amit ezek.


Tehát ne csak ez legyen neki majd a norma. ;)

2021. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
94%

A lényeget meg kifelejtettem:

Én sem szólnék semmmit a gyereknek, sőt, egyáltalán nem túrnék a holmijába.


Ebben a korban a gyereknek már van (kell), hogy legyen intim szférája.


Szóval, ha szexről beszélnék vele, annak sem az lenne az apropója, hogy "találtam egy vibrit a szobádban".


Szóba sem hoznám soha, ez nem az én dolgom, ha az anyja vagyok, akkor sem.

2021. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
80%

Azért ez tök durva, hogy kiír valaki egy kényes kérdést tök normális hangnemben, bár kissé prűd szemlélettel és emiatt földbe döngölitek, mert egyszerűen aggódik a saját gyereke miatt és alighanem nincs kivel megbeszélnie. Nem csekély szorongást érzek itt egyes válaszolókban.


Kérdező, nyugi. Ahogy írod, nem gyerek. Mindegy honnan szerezte, használja csak nyugodtan, az égvilágon semmi baja nem lesz tőle egy kamasznak és neked ezzel a témával semmi dolgod.

2021. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
92%
27 te buta: ha konzervatív dolognak számít valakit büntetni azért, mert ösztönszerű szexuális vágy ébred benne - ami genetikailag kódolt az emberben - akkor ez a fajta konzervatív gondolkodás egy kalap sz@r, és káros a gyerekre nézve.
2021. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!