Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz vagyok...

Szerintetek rossz vagyok amiatt hogy nem akarom tartani anyuval a kapcsolatot és hogy nem is hiányzik? Mindenki azt mondja anya csak egy van de én nem szeretem annyira őt

Figyelt kérdés
Mamám miatt már többször kibékültem vele (ez olyan 5-6 alkalom) de utána mindig a semmiből egyszer megsértődött mindig valami baja lett és elkezdte szapulni a férjemet. Régebben évekkel ezelőtt nagyon csúnyán megbántott minket és nagyon csúnyán bánt velünk !!ami miatt már nem úgy érzek iránta mint fiatal koromban, bocsánatot kért de nem tudjuk elfelejtei

2022. febr. 8. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%
Az érzéseket nem lehet befolyásolni erővel, ha így érzed akkor ez van, gondolom nem ok nélkül. Ez az "anya csak egy van" egy demagógia, amit általában arra használnak, hogy az ember csak tűrjön és ne merjen lépni. Nem kell őt szidni meg utálni, csak mondd azt, hogy te így érzed és nincs rád jó hatással a személyisége.
2022. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy rossz, és ha így érzed, hogy nem akarod tartani a kapcsolatot, akkor tedd ezt.

(Én egyedül ezt bántam meg, hogy nem léptem meg, 30 évvel ezelőtt kellett volna.)

2022. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván volt kitől örökölnöd...

De ha nem szereted, mi értelme színlelni? Semmi.

2022. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sokkal érdemesebb a saját érzéseidre hallgatni, mint mások véleményére.
2022. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
4%
Azért azt sem ártana végiggondolnod, hogy anyád mi mindent tett érted a születésedtől fogva.. gondolom, ezek mind-mind feledésbe merültek az idők során..
2022. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
5-ös, még szép, hogy megtett érte egy csomó mindent éveken át, mivel ő vállalt gyereket.
2022. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%

5#


A gyerek számlájára írni a létezését szerintem aljas jellemre vall. Isten mentsen meg az ilyen nőktől, de sajnos itt az élő példa, hogy köztünk élnek.

2022. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
96%
5.: Törvényi kötelessége, mivel a gyerek nem jog, hanem felelősségvállalás. Ha a kérdező nem érzi magához közel akkor nem érzi közel. Mint leírta, okkal.
2022. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
37%
Én is utálom anyámat. Annak örüljön, hogy nem vagyok olyan erős, hogy komoly testi károkat okozzák neki.
2022. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
5%
Jézusom, ennyi szörnyet egy helyen...
2022. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!