Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz vagyok...

Szerintetek rossz vagyok amiatt hogy nem akarom tartani anyuval a kapcsolatot és hogy nem is hiányzik? Mindenki azt mondja anya csak egy van de én nem szeretem annyira őt

Figyelt kérdés
Mamám miatt már többször kibékültem vele (ez olyan 5-6 alkalom) de utána mindig a semmiből egyszer megsértődött mindig valami baja lett és elkezdte szapulni a férjemet. Régebben évekkel ezelőtt nagyon csúnyán megbántott minket és nagyon csúnyán bánt velünk !!ami miatt már nem úgy érzek iránta mint fiatal koromban, bocsánatot kért de nem tudjuk elfelejtei

2022. febr. 8. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
95%
10 tudod aki nem szereti az anyját, annak oka is van. Nálam is. Undor nélkül végig se tudnád olvasni, miket tett velem az a nő.
2022. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
96%
10# Az anyákra gondolsz, akik a nekik kiszolgáltatott emberi lénnyel úgy bántak, hogy azok később így éreznek irányukban? Igazad van, és ezek szörnyek elvárják a megbecsülést, azt a bánásmódot, amit egy szerető anya kapna a felnőtt gyerekétől.
2022. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
14%

A kérdező ezt írja: "már nem úgy érzek iránta mint fiatal koromban"

Vagyis fiatalabb korában még szerette, és nyilván nem véletlenül.. Ezt kéne végiggondolni annak a sok sötét lelkű gyűlölködőnek, akik itt tobzódnak egymás hegyén-hátán...

2022. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
96%

13# Tehát egy bántalmazott kisgyerek szerette az anyját, ha felnőtt korában kinyílt a szeme és már nem szereti, akkor nézzen magába, jól értem?

Miért lettek ezek a hajdan szerető, tiszta szívű kisgyerekek felnőttként "sötét lelkű gyűlölködők"? Na, lehet találgatni.

2022. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
96%

13-as: Csak tudod, fiatalon az ember sokszor még azt hiszi, ez így van jól. Aztán belelát más családok életébe, és akkor látja meg, hogy baromira nem oké az, akit ő anyának hitt.

Én pl. nem is fiatal felnőtt korban jöttem rá erre, hanem amikor magam is anya lettem. Hogy mi az, amit sosem tudnék megtenni a gyerekemmel, és az anyám erre is, erre is, meg erre is magasról szart (önbizalmam elvette, elhanyagolt érzelmileg, csak fikázni tudott). És ahogy nőtt bele a gyerekem a korba, úgy jöttem rá szépen lassan, hogy az anyám minden, csak nem anya (max. szaranya, így egybe.)

Ne mentegesd a fajtádat.

2022. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
5%
Oké, tehát az hogy fiatalon szerette az anyját, az is csak egy illúzió volt és valójában az anyja mindig is bántalmazó volt... azért ez már beteges, hogy mindent csak erre a narratívára tudtok ráhúzni...
2022. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
95%
13-as, alias minden értelmes kommentet lepontozó 58%-as miért lenne az sötét lelkű meg szörny, aki felnőve átlát a szitán, és rájön, hogy vele rohadtul gázul bántak? Te is ilyen söpredék vagy? Ha ilyen lennék, én magam mondanám a gyerekemnek, hogy tagadjon meg.
2022. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
91%

15# Mentegeti? Szerinte nem is hibás, szerinte a gyerek hibás. Nem mentegeti, dehogy, a hálát hiányolja!


Valami TV riportban hallottam, hogy amikor kivesznek egy gyereket a bántalmazásból (szexuális abúzus, testi épség-, élet elleni bűncselekmény alapos gyanúja esetén), közvetlenül, tehát az eljárásban a kicsik minden esetben a szülőt, a bántalmazót keresik.


Ennek tükrében igazán megrázó a 13-as hozzászólást olvasni. Meg a többit, amiben a gyerek tartozik a szülőnek a létezéséért. Az anyának jár a szeretet, egyébként sötétlelkű szörnyeteg a gyerek.

2022. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
6%
Elérkeztünk a lényeghez, azaz hogy valójában miről is szól ez a topik: mindenki itt éli ki a saját nyomorult frusztrációját, maga a kérdés csak egy mellékes szál ebben a pszichózisban.
2022. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként aki itt tobzódik, az az 58_5-os valódi szörnyeteg, aki bántalmazott gyerekeken tapos. A legalja, amikor valaki a testnedvei alapján várja el a tiszteletet, holott lepontozhat, akkor is igaz: a gyerek nem jog, hanem kötelezettség!
2022. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!