Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz vagyok...

Szerintetek rossz vagyok amiatt hogy nem akarom tartani anyuval a kapcsolatot és hogy nem is hiányzik? Mindenki azt mondja anya csak egy van de én nem szeretem annyira őt

Figyelt kérdés
Mamám miatt már többször kibékültem vele (ez olyan 5-6 alkalom) de utána mindig a semmiből egyszer megsértődött mindig valami baja lett és elkezdte szapulni a férjemet. Régebben évekkel ezelőtt nagyon csúnyán megbántott minket és nagyon csúnyán bánt velünk !!ami miatt már nem úgy érzek iránta mint fiatal koromban, bocsánatot kért de nem tudjuk elfelejtei

2022. febr. 8. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Az első teljesen normális komment írója vagyok, akibe nehezen lehet azzal belekötnöd, hogy vállalhatatlant írtam: hogy te mit bizonyítottál magadról 52-es, az aztán no comment. Előbb a magad szeméből a gerendát!
2022. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként kemény álszentség, hogy okádod a gyűlöletet mindenkire, majd mikor ugyanazok a szavak szállnak vissza rád, akkor képmutatóan még te ajánlgatod a másiknak hogy pihenjen be meg vegyen be gyógyszert, meg iq deficites kreténezel egy megint csak másik hozzászólót. Neked se iq-d, se eq-d, gondolom az életben senkinek nem mersz visszaszólni, egy igazi csicska vagy, ezért csak itt anonimban tudod köpni az epédet.
2022. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
0%
Kevés vagy ahhoz, hogy feltérképezd a személyiségemet, kár is próbálkoznod. Mindenesetre kórjelző értékű, hogy teljesen kifordulsz magadból, ha a gyermeki hála és kötelesség fogalma akár csak egy mondat erejéig is felmerül.. Rossz lelkiismeret?...
2022. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
82%
Te csak ne kevesezz engem, mikor még az sem esett le, hogy nem ugyanazzal az emberrel beszélsz. :D Szerintem pedig marhára betaláltam, nem is tagadod. Az a kommentelő vagyok, aki az 1. kommentet írta majd azt, hogy nálunk nem is téma egy percre se holmi szülőtartás, mivel a szüleim nem szorulnak támogatásra anyám pedig inkább meghalna, semmint bárkitől egy fillért is elfogadna (pedig a középső lánya igencsak tehetős). Nem, nem az iq deficites kreténező vagyok... Rossz lelkiismeretem meg abszolút nincs, mivel maguk anyámék neveltek szabad szellemnek, és anyám is lenézi az ilyen elmaradott gondolkodású embereket. Hálát pedig annyiban érzek irántuk, hogy mint a tényszerűségemet, mint a szabad szellememet tőlük hozom. :) Igen, képzeld, nem minden szülő nyomaszt. :)
2022. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

Tudom hogy nem az vagy, de a címzett úgyis tudja, hogy kinek szól.. korábban is olyan ügyesen megtalálta magát egy hsz közepén :)

Amúgy nem, nem találtál be, ezért nem is érzem szükségét, hogy bármi ellen is védekezzem. Azt viszont nem egészen értem miről akarsz meggyőzni. Mert ha nálatok nincsen családi probléma, az jó, de gondolom a "szabad szellem" nem azt jelenti, hogy "innentől magasról teszek anyámra". És nyilván nem a pénz az egyetlen módja, hogy törődjünk a szülővel, gondolom ez evidens.

De aki úgy gondolkodik, hogy az anya arra való, hogy felneveljen, megadjon mindent (szeretet, gondoskodás, törődés, önfeláldozás), aztán ha már nincs rá szükség, mehet a levesbe - na ezzel a sötét mentalitással nem tudok mit kezdeni.

2022. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
83%
37-es! Max. 10 ezer forint/hó összeget megítélnek, és csá.
2022. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
87%
57.: Messze nem arról van szó, hogy mindent megadó szülőket dobnának a levesbe. Ahol a szülő mindent megtett, ott eleve nemigen van ilyen eset. Problémás esetekről volt szó, majd jöttél te és beleálltál az emberekbe ok nélkül. Ha tetszik, ha nem, akkor is általános jelenség, hogy valaki elvárja, hogy essen tőle hasra a gyerek, mondván megcsinálták, amire egy tarisznyarák is képes. Egyébként kezdesz belekavarodni a mondandódba, mert engem vádoltál kórosságot jelző magamból kifordulással, majd mikor jeleztem, hogy nem az a hsz. vagyok, akkor már azt mondtad, hogy igen, tudod, de majd az eredeti hsz. megtalálja... Már azt se tudod, kire lövöldözöl. Az ember általában tudja, hogy kinek reagál, ebből azért tudnak gondok lenni. Egyébként anyám semmilyen törődést nem vár el tőlem, nincs rám szorulva, beszélünk, ha felhívjuk egymást, és ennyi. Mindenük meg van hála Istennek, nem szorulnak senkire.
2022. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
0%

"általános jelenség, hogy valaki elvárja, hogy essen tőle hasra a gyerek, mondván megcsinálták, amire egy tarisznyarák is képes"

Az lehet, viszont én azokról beszélek, akik mindent megkaptak, mégis hálátlan dög lett belőlük, és utólag azt hirdetik fennhangon, hogy a család, a dns, a szülő anyád sem számít, a lényeg hogy felnőttél, eljöttél, most már szard le az egészet..

Mindezt úgy, hogy valójában nem is tudják pontosan, itt mi a szitu.. és azt se felejtsük el, hogy az éremnek van egy másik oldala is - ott van az anya, akinek szintén van egy története, amit nem ismerünk...

2022. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
90%

60# 16:48-as "Az lehet, viszont én azokról beszélek, akik mindent megkaptak, mégis hálátlan dög lett belőlük"


Ez szerecsenmosdatás. Te nem ezekről, te általánosságban beszéltél a gyerek hálaadási kötelezettségéről. Utólag kennéd el, szépítenéd, csúsztatnál. Mé nem lepődök meg?

Ha tovább szeretném vesézni akkor kérdezném, hogy a te szótáradban mi az a minden? Eddig azt láttam, hogy a lábad széttevése/kutyapóz* is beleszámít abba, amit a gyereked tőled kapott, de talán van más is ami csóri kölyöknek rákerül a számlájára. Kérlek tehát, írj pár példát a "minden"-re!

Az pedig mire érv, hogy ügyesen megtaláltam magam egy hozzászólás közepén? Talán hogy ennyire osti vagy, hogy egy iq hiányos elől sem sikerült elrejtened? A deficittel is több eszem van nálad az tisztán látszik, az a szerencse, hogy nem bírod abbahagyni a sunyi sz4rakodást, így egy pár percre még én is okosnak érezhettem magam.

2022. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
18%
Hülyeségben továbbra is verhetetlen vagy.. nem, nem általánosságban beszéltem, nem azt mondtam, hogy mindenkinek kötelező tisztelnie a szüleit. Hol írtam ilyet te nagyon okos? Na és vajon mi az a "minden" a szótáramban? Ha nem csak a piros karikát nyomogattad volna eszetlenül, hanem olvastál is volna, láthatnád: szeretet, gondoskodás, törődés, önfeláldozás. A kutyapóz csak a te beteg agyadban jelent meg. De ezen már nem is csodálkozom...
2022. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!