Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz vagyok...

Szerintetek rossz vagyok amiatt hogy nem akarom tartani anyuval a kapcsolatot és hogy nem is hiányzik? Mindenki azt mondja anya csak egy van de én nem szeretem annyira őt

Figyelt kérdés
Mamám miatt már többször kibékültem vele (ez olyan 5-6 alkalom) de utána mindig a semmiből egyszer megsértődött mindig valami baja lett és elkezdte szapulni a férjemet. Régebben évekkel ezelőtt nagyon csúnyán megbántott minket és nagyon csúnyán bánt velünk !!ami miatt már nem úgy érzek iránta mint fiatal koromban, bocsánatot kért de nem tudjuk elfelejtei

2022. febr. 8. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy aki így beszél az nem pont azért teszi, mert ténylegesen sz.r anyja / sz.r apja volt? Egyetlen ember sem ismerek, aki konkrétan minden ok nélkül így nyilatkozna a szüleiről, hiszen elvileg genetikailag kódolva van az emberben a szülei szeretete, tehát ilyen súlyos dolgokat nem mond egy gyerek se csak úgy. Te kollektíve leszörnyeztél itt mindenkit úgy, hogy halvány lila pukid sincs az ide írt emberek életéről. Az egyik legközelebbi barátnőmet az anyja pl. azért nem szívleli, mert az meri szeretni az apját és ragaszkodik hozzá... Na, van, hogy ez annak a bizonyos éremnek a másik oldala. Jah, és ez a barátnőm a fiatalságát feláldozva ápolja azt a nagymamáját, akire az anyja (a néni tényleges lánya) tojik nagy ívben...
2022. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!