Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemisták, ti mennyi pénzt...

Egyetemisták, ti mennyi pénzt kaptok havonta? Szülők, mennyit adtok az egyetemista, de már külön élő gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nyilván ez attól is függ, hogy kollégiumban van, albérletben vagy saját lakásban, ezt is írjátok le. Meg ha esetleg dolgozik valamit egyetem mellett, ha tud.

2022. márc. 8. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
22%

Nekem szerencsére nem kell szülői segítség.

Itt a gykn megismertem egy lányt és webkamerás munkából eltartjuk magunkat.Elég jól élünk.

24F

2022. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
90%
Mikor hogy meloztam is mellette de olyan havi 120-140.
2022. márc. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
93%
Lanyom Pesten van kollégiumban. Minden hétvégén haza jön. 20- 25 szokott egy hétre kapni.
2022. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
63%

Én a szüleimtől max. 40 ezret kaptam egy hónapra, pedig mindkettő teli van, mint a déli busz. Egyik sóherebb, mint a másik. Ez semmire nem volt elég, úgyhogy nekem volt pár támogatói kapcsolatom 40-es férfiakkal. Amikor anyum elkezdett erre gyanakodni, ahelyett, hogy több pénzt adott volna, mit mondott? “Azért adhatnál belőle nekem is” ezt a 30 milliós kocsijában ülve. Mintaszülők👌🏻


Azóta már 4 éve van jól fizető fix állásom, de ha visszatekerhetném az időt, akkor is a támogatói kapcsolatot választanám diákmunka helyett, mert szánalmas, hogy fillérekért robotoltatnak amúgy is nehéz helyzetben lévő fiatalokat.

2022. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
15%

34es fujjj

Szégyen.

2022. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
35%
#34 "úgyhogy nekem volt pár támogatói kapcsolatom 40-es férfiakkal" Tehát k*rva voltál. Mintagyerek👌🏻
2022. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
82%
Igen, k*rva voltam, na és. Ha adtak volna elég pénzt, nem lettem volna az. Nem érdekel, ki mit gondol erről, ha érdekelne, nem írtam volna le :D
2022. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
84%
0 Forintot kaptam.
2022. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
60%
Mi is eltartottuk a férjem lányát, fizetős egyetemet kiperkáltuk, kocsit is kapott, "zsebpénzt" pedig annyiszor ahányszor kért. Sokszor csak smst dobott hogy kell egy húszas. Kapott a nagymamájától is, anyjától is. Mióta olyan nagy lett, meg okos, diplomás, azóta minket kidobott az életéből, anyjához meg évente 2szer jön látogatóba, ki dobta az exét is aki szintén finanszírozta és új életet kezdett egy olyan városban, ami állandóan a bűnügyi hírekben szerepel. De mindenhol elmeséli legalább hogy milyen szemét az apja, annak a családja, az anyja, meg a keresztanyja, szóval ő egy hányatott sorsú fiatal, akinek nagyon nagyon rossz a családja.
2022. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
6%

Undorító 34es

És gondoljunk bele az ilyen lediplomázik és kézcsókommal köszönnek neki a pozíciója miatt.Hányás.

2022. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!