Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemisták, ti mennyi pénzt...

Egyetemisták, ti mennyi pénzt kaptok havonta? Szülők, mennyit adtok az egyetemista, de már külön élő gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nyilván ez attól is függ, hogy kollégiumban van, albérletben vagy saját lakásban, ezt is írjátok le. Meg ha esetleg dolgozik valamit egyetem mellett, ha tud.

2022. márc. 8. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
80%

40!


Aztán ugyan mi osszefugges van aközött, hogy kb örömlanykent tartotta fenn magát és aközött, hogy diplomája van? Lehet a gyerekorvosod vagy a nogyogyaszod is ugyanígy oldotta meg az egyetemi éveit. Vagy az építész, aki az otthonod tervezte. ES???? Ettől xar szakember lesz? Ettől már le kell köpni és nem köszönni, akármilyen is a pozicioja? Bakker, ember....

2022. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
23%

Ezt képmutatásnak nevezném inkább.Nagyképű diplomás, aki lenézi a melóst( hetente tapasztalom) közben lehet én tisztességesebb életet élek mint ő.

De mindegy is, számoljon el a lelkiismeretével ahogy akar...

2022. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
70%

42!


Pontosan miben látod a kepmutatast? Abban, hogy őszinte volt? Az, hogy a te környezeted tele van "inkább.Nagyképű diplomással, aki lenézi a melóst( hetente tapasztalod)" az a te környezeted és köze nincs ehhez a hozzaszolohoz. A diploma és a tisztességes élet hasonlat meg megintcsak idiotizmus, hiszen egy 8 általános végzett utcasepro is lehet tisztesseges és lehet aljas, míg egy 3 diplomás dr.prof. Akárki is lehet bármelyik,

2022. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
16%

34es jó nagy r!banc lehet.Inkább odatartotta magát mint hogy elment volna dolgozni.

Na én ezért tisztelek jobban egy bolti pénztárost vagy egy takarítónőt, ők még becsületesek

2022. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
9%
Ilyenek vannak instán is tele sajnos
2022. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
80%

Jaja, 44, a bolti eladó és a takarítónő sose volt és lehet ribizli, ugye....

Amúgy ti ennyire buták vagytok vagy csak feltétlenül köpködni kell valakire, aki nem a ti erkölcsi normatok szerint el?

2022. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
20%

Hogy vergődik a ribizli a kommentek alatt...akkor is az vagy ne vergődj.


Mi a tisztességes nőket szeretjük mit vered magad?

2022. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
27%

Én ismerkedésnél mindig ettől tartok h nehogy egy ilyen előéletű nőbe fussak bele mint a 34.😩😩😩

31f

2022. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
35%

47!


Csak halkan jegyzem meg, nem én vagyok a 34. kommentelo, csupán egy gondolkodásra képes ember vagyok. 😘

2022. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
23%

Hát nem tudom, ha bármelyik orvosomról kiderülne hogy egy büdös k*rva, azonnal otthagynám. Szerencsére tiszta előéletű mind.

Szerintem attól lejjebb nincs egy nő életében, ha elkezd a testéből ilyen módon élni.

2022. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!