Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemisták, ti mennyi pénzt...

Egyetemisták, ti mennyi pénzt kaptok havonta? Szülők, mennyit adtok az egyetemista, de már külön élő gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nyilván ez attól is függ, hogy kollégiumban van, albérletben vagy saját lakásban, ezt is írjátok le. Meg ha esetleg dolgozik valamit egyetem mellett, ha tud.

2022. márc. 8. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
82%
Persze, 50, mert nyilván erkölcsi bizonyítványt kérsz minden orvosodtol és lecsekkolod a magánéletét ovis korától. Fájdalmas milyen buta és korlátolt emberek vannak...
2022. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baj nincs azzal, ha egy nő így keres pénzt. Miért nem azokat ítélik el ennyire, akiknek erre igénye van? Ha a férfiak nem lennének olyanok amilyenek, nem lehetne nekik szexet eladni.


A mindennapokban dohányosokat ítéled el, nem a gyártókat, nem igaz? Az alkoholistákat ítéled el a falusi kocsmában, nem a Pista bácsit, aki csinálja a pálinkát?


Egész egyszerűen csak még mindig elég előrehaladott a társdalom, hogy ne gyűlölje ennyire a nőket, de semmi baj, lassan elérünk oda is.

2022. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
86%
*NEM elég
2022. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
9%
Nyilván, gondoltam hogy eljutunk arra a pontra hogy a férfiak tehetnek róla, nem a hülye picsa aki azt látja megoldásként hogy megdugatja magát 40-es férfiakkal. Hát gratulálok :D :D :D
2022. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos sok a rohadt ku..va mindenhol nehéz leszűrni.Volt olyan h kiszolgáltam egy gyönyörű lányt pincérként étteremben, és telefonon előttem sorolta az árlistát hogy mi mennyi valakinek.....ezt lehetetlen kiszűrni. Én is rettegek nehogy egy ilyen erkölcstelen valakivel ismerkedjek.
2022. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
74%

A hülye kis pitsa nehezen tudná magát megdugatni, ha nem lenne rá vevő 😘

Amúgy meg lehet a szóban forgó kommenteloben kevesebb "tamogato 40es" pasi fordult meg anno, mint amennyi éppen aktuális partner a hozzaszolok többségében... Pénzt talán nem kapott érte senki, de ajándékot nyilván. Akkor most mindenki ribizli?

2022. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
11%
Van más opció is a pénzért dugásnál is, lehet dolgozni. De magyar nők inkább kefélnek ha lehet én nekem ez csak jól jön rengeteget lefizettem már.😀😀
2022. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
2%
Szóval kedves magyar nők, maradjatok is ilyenek ha lehet😉.Előző voltam.
2022. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
69%

Most komolyan mit vergődtök itt? Szerintetek érdekli azt, aki talált magának egy ilyen "támogatót" és kényelmes, nyugodt életet tud élni általa, hogy mit gondolnak róla azok akik a mekiben meg a tacskóban güriznek, hogy fussa legalább kolira meg smack levesre? Ha eleget fröcsögtök rá, akkor majd átértékeli az életét és lecseréli a külföldi tengerpari nyaralásokat a balatonra, ahol talán kap egy ágyat szobatársakkal, ha egy lángos sütödében húzza az igát egész nyáron?

Tényleg érdekel hogy mi a motiváció az ilyen habzó szájú észosztás mögött.

2022. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelnek.Szopjanak csak.😉
2022. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!