Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis hogyan beszéljem meg a...

Mégis hogyan beszéljem meg a volt férjemmel hogy ez nem egy felelősségteljes szülői viselkedés, még akkor sem hogyha a lányunk bízik benne és hallgat rá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 17 éves lányunk a volt férjemmel, és van két közös gyerekünk a jelenlegi férjemmel. A kicsik nyilván sokkal több törődést és figyelmet igényelnek, de nem gondolom hogy elhanyagolnánk a lányom. Elég jó jegyeket hoz haza, a suliban nincsen rá panasz, jó gyerek. Vagyis eddig ezt gondoltam, de most bementem a szobájába mert reggel nyitva hagyta az ajtót és az egyik gyerek bemászott, és ott pakolászott meg ilyesmi. Olyan dolgokat találtam nála amiken teljesen kiakadtam. Például egy levél görcsoldot amikor pontosan jól tudja miért nem szabad ilyesmit szednie. Valamint a szekrénye belső ajtaján képek, az egyiken táncol egy lánnyal olyan ruhában amit még nem is láttam, a másikon egy CIGI van a kezében. Lefotóztam ezeket és rákérdeztem az apjánal hogy tud-e ezekről, erre mondta hogy persze, mindig akkor megy bulizni mikor nála van, mert én nem engedem. Hogy be megy értük a városba kocsival "nem hagyja őket ittasan tömegközlekedni". És hogy nyugodjak meg mert nem iszik mértéktelenül, és a cigit is ő veszi neki valami ezüst valamit szív... Mert hogy így pénz hiányában "nem szív szemetet", és ő kontrollálja a mennyiséget. Valamint hogy buli után hagyta már hogy a barátaival ott náluk aludjanak. Szóval az apja meg a nője mindent tudnak és hagyják ezt. Mit csináljak??? Az apja majd azt is engedi hogy 17 évesen szexelgessen, ha úgy gondolja??

2022. márc. 26. 02:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
67%

Egyedül azok a "szegények", akik képesek egy természetes folyamat miatt hisztériát rendezni.


"Ki vagyok én, hogy kétségbe merjem vonni más fájdalmát?"

Pedig pont a hozzád hasonlóak csinálják ezt.

Baromira nevetséges, hogy egyesek szerint rosszabb dolog havonta pár napot menstruálni, mint éveken keresztül bántalmazva lenni.


Hálás vagyok azért, hogy én nem vagyok egy olyan hisztis, hülye nő, aki a semmin cirkuszol.

Nem nevezém az ilyeneket szánni valóaknak, ugyanis nem lehet őket sajnálni. Ha nincs problémájuk, gyorsan kitalálnak maguknak egy párat.

Boldog vagyok, amiért én nem lettem ilyen.

2022. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:
29%

Hogyan csinálják a "hozzám hasonlók?" El tudod mondani, vagy most tettél egy alaptalan kijelentést a levegőbe?

Egyébként az, hogy valakinek fáj a menstruáció, és az, hogy évekig bántalmazva van, nem függ össze. Nem is értem, hogy honnan jön ez neked. Agresszív alkoholista apa mellett nőttem fel. Azt hiszem, hogy van fogalmam arról, hogy milyen bántalmazva lenni. Ez nem jelenti azt, hogy nem fájhat, ha negjön. Nem is értem, hogy miért mosódik össze a te fejedben. Valami ott nincs rendben. De rá kell kérdeznem. Ne harahudj már, de te normális vagy?

2022. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
54%

"Hogyan csinálják a "hozzám hasonlók?""

Csak olvasd vissza a régebbi válaszokat.

Egyesek szerint menstruálni rosszabb, mint például bántalmazva lenni. :DD

Hihetetlen, hogy milyen idióta emberek vannak.


"Ne harahudj már, de te normális vagy?"

Ezt inkább én kérdezem tőled.


Akinek valós problémái vannak, az nem hisztizik, meg nem picsog egy menstruáció miatt.

Szánalmas, amit egyesek művelnek.

Részemről ennyi is volt, ugyanis kár olyanokra pazarolnom az időmet, akik szerint egy menstruáció az "szenvedés". Nevetségesek az ilyen nőknek nem nevezhető hisztinkák. 😁

Ha olyan hülye lányom lenne, mint amilyen szegény Kérdezőnek is van, komolyan elgondolkoznék, hogy normális nevelés mellett mégis hogy válhat valaki ilyenné.

2022. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
32%
Nálad már ott elbukik, hogy "normális nevelés". Az ítélkezés, hogy ha egy azt írta, mert szellemi fogyatékos, hogy a fájdalmas menstruáció rosszabb, mint a bántalmazás, akkor mindenki szerint így van, aki elhiszi, hogy másnak fáj, téged minősít. De igazából nem kívánok neked mást, csak azt, hogy tapasztalod meg a saját bőrödön. De a kérdezőnek is. Nem a lányaitoknak, mert hagynátok őket szenvedni. Ez borzasztó. Micsoda nők vannak... És van bátorságuk büszkének lenni rá.
2022. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!