Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis hogyan beszéljem meg a...

Mégis hogyan beszéljem meg a volt férjemmel hogy ez nem egy felelősségteljes szülői viselkedés, még akkor sem hogyha a lányunk bízik benne és hallgat rá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 17 éves lányunk a volt férjemmel, és van két közös gyerekünk a jelenlegi férjemmel. A kicsik nyilván sokkal több törődést és figyelmet igényelnek, de nem gondolom hogy elhanyagolnánk a lányom. Elég jó jegyeket hoz haza, a suliban nincsen rá panasz, jó gyerek. Vagyis eddig ezt gondoltam, de most bementem a szobájába mert reggel nyitva hagyta az ajtót és az egyik gyerek bemászott, és ott pakolászott meg ilyesmi. Olyan dolgokat találtam nála amiken teljesen kiakadtam. Például egy levél görcsoldot amikor pontosan jól tudja miért nem szabad ilyesmit szednie. Valamint a szekrénye belső ajtaján képek, az egyiken táncol egy lánnyal olyan ruhában amit még nem is láttam, a másikon egy CIGI van a kezében. Lefotóztam ezeket és rákérdeztem az apjánal hogy tud-e ezekről, erre mondta hogy persze, mindig akkor megy bulizni mikor nála van, mert én nem engedem. Hogy be megy értük a városba kocsival "nem hagyja őket ittasan tömegközlekedni". És hogy nyugodjak meg mert nem iszik mértéktelenül, és a cigit is ő veszi neki valami ezüst valamit szív... Mert hogy így pénz hiányában "nem szív szemetet", és ő kontrollálja a mennyiséget. Valamint hogy buli után hagyta már hogy a barátaival ott náluk aludjanak. Szóval az apja meg a nője mindent tudnak és hagyják ezt. Mit csináljak??? Az apja majd azt is engedi hogy 17 évesen szexelgessen, ha úgy gondolja??

2022. márc. 26. 02:43
 51/104 anonim ***** válasza:
11%
Csodálom hogy csak 38-nak tűnt fel a dolog.
2022. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen anyám lett volna, tuti felkötöm magam. Ezek a dolgok már akkor természetesek voltak, amikor én voltam 17, az meg azért nem most volt. Az elmebeteg szabályozásod miatt örülj, hogy ennyiben kimerül a lázadozása, és reménykedj, hogy akkor sem veszti el a kontrollt, amikor már kikerül a kezed alól. Én is féltem az én gyerekem, természetes, és nem azzal van a baj, hogy te is félted. A baj inkább azzal vagy, hogy ilyen rettentő egészségtelenül állsz ehhez, ezzel pedig teljesen ellököd magadtól a gyerekedet.
2022. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem ugyan az aki tegnap vagy mikor azon akadt ki hogy a fia szobájában talált étrendkiegészítőket és hisztériás rohamot kapott hogy mik ezek? Vagy mi volt? :D..
2022. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
70%
52.pedig egyértelmű és ugyanaz a stílus és sztori csak máshogy, hiába pontozzák le ezeket a válaszokat..
2022. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
68%

Miért, jobb lenne, ha elkérezne tőled a barátnőihez, s úgy menne bulizni, ott elszívna fél dobozzal valami noname cigiből, majd részegen barátnőstől beesne a sáncba, vagy kiesne az útra?

Vagy jobb lenne, ha 18-19 évesen egyetemistaként csinálná ezt már az első héten?


Amúgy te szereted kínozni a lányod, hogy (feltehetően menstruációs fájdalmakra) nem szedhet görcsoldót?


"Az apja majd azt is engedi hogy 17 évesen szexelgessen"

Nagyon remélem is. Beteg dolog tiltanai egy 17 éves a szextől...

2022. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
70%
Az összes fájdalomban kételkedőt megkínálnám egy kis bél és gyomor érintett endometriózissal, mikor összehányod magad fájdalmadban és csak négykézláb tudsz közlekedni...
2022. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
71%

"A menstruáció nagyon messze van a szenvedéstől"


Neked, ja. Lehet.

Nekem meg a legnagyobb félelmem volt, hogy rendszertelen mensinél mikor jön rám olyan görcs, hogy felállni sem tudok, és mentő visz el mert a levegővétel is iszonyatosan fáj. Elképzelni sem tudjátok, akiknek sima kicsit hasfájós a menstruációja.

2022. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
67%

59.melyik kommentelő írta hogy a "A menstruáció nagyon messze van a szenvedéstől"

Nő írta egyáltalán?

2022. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
66%
58. Menj nyald ki a kérdező seggét, ugyanolyan hülye vagy! Honnan tudod másnak mennyire fáj? Ja mert neked 3 nap alatt vége akkor másnak is ennyi. És ne haragudj, de az hogy veled senki nem akart szexelni 17 évesen, az ne más hibája legyen. Tudoooom te erkölcsös hölgyike voltál, nem is akartál :)
2022. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
71%
62.akkor kívánom hogy olyan fájdalmas legyen mostantól minden mesntruáciüód hogy zokogva kérsz fájdalomcsillapítot és még a gyakorira se tudjál bejelentkeztni hogy itt piocsoghass mások szenvedéseiről...mind ezt jó indulattal mondom!
2022. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!