Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis hogyan beszéljem meg a...

Mégis hogyan beszéljem meg a volt férjemmel hogy ez nem egy felelősségteljes szülői viselkedés, még akkor sem hogyha a lányunk bízik benne és hallgat rá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 17 éves lányunk a volt férjemmel, és van két közös gyerekünk a jelenlegi férjemmel. A kicsik nyilván sokkal több törődést és figyelmet igényelnek, de nem gondolom hogy elhanyagolnánk a lányom. Elég jó jegyeket hoz haza, a suliban nincsen rá panasz, jó gyerek. Vagyis eddig ezt gondoltam, de most bementem a szobájába mert reggel nyitva hagyta az ajtót és az egyik gyerek bemászott, és ott pakolászott meg ilyesmi. Olyan dolgokat találtam nála amiken teljesen kiakadtam. Például egy levél görcsoldot amikor pontosan jól tudja miért nem szabad ilyesmit szednie. Valamint a szekrénye belső ajtaján képek, az egyiken táncol egy lánnyal olyan ruhában amit még nem is láttam, a másikon egy CIGI van a kezében. Lefotóztam ezeket és rákérdeztem az apjánal hogy tud-e ezekről, erre mondta hogy persze, mindig akkor megy bulizni mikor nála van, mert én nem engedem. Hogy be megy értük a városba kocsival "nem hagyja őket ittasan tömegközlekedni". És hogy nyugodjak meg mert nem iszik mértéktelenül, és a cigit is ő veszi neki valami ezüst valamit szív... Mert hogy így pénz hiányában "nem szív szemetet", és ő kontrollálja a mennyiséget. Valamint hogy buli után hagyta már hogy a barátaival ott náluk aludjanak. Szóval az apja meg a nője mindent tudnak és hagyják ezt. Mit csináljak??? Az apja majd azt is engedi hogy 17 évesen szexelgessen, ha úgy gondolja??

2022. márc. 26. 02:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne szedhetne a gyerek görcsoldót vagy mehetne bulizni?
2022. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
93%

Az első kiakadásosdon túl, azt gondold végig hogy a lányod ezeket veled miért nem meri megbeszélni?


17 éves, bulizik, és ott alszanak nála a barátai.-ezzel mi a baj????


Én is szar anya vagyok akkor, mert elnegdem a lányom bulizni-tudni akarom kivel van, hol van, és éjszaka bármikor hívnak én vagy a férjem megyünk értük.

Tud a drogokról és veszélyeiről, tud az alkohol veszélyeiröl, sokszor sokmindent átbeszéltünk.

2022. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
91%

Magyarul:

A kicsik elveszik minden energiádat, emelett annyi eszed nincs, hogy KITILTSD a nagylányod szobájából, ráadásul még te is nekiállsz kutakodni.


Meg miért is nem szedhet görcsoldót? Ja, szenvedjen végig három napot mert az anyja egy idióta. Értem.


Egyébként amikor az én szobámba jött be az öcsém "pakolászni" akkora nyaklevest adtam neki - ha már a szülője nem képes kitiltani a cuccaim közül -, hogy többé eszébe nem jutott hasonló.

2022. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
94%

Ha a mostohaanyámnak nem fiai lennének, komolyn azt hinném, hogy te vagy az :D


Rettenetesen szánalmas a viselkedésed, csak szólok, és az ilyen szülöktől szoktak lelépni a gyerekek a francba.

2022. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
94%

Az apja majd azt is engedi hogy 17 évesen szexelgessen, ha úgy gondolja??

- ehhez pedig végképp semmi közöd ;)

2022. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
91%

😂😂 Mert te azt hiszed 17 évesen szűz..


Miért nem azedhet görcsoldót? Van valami betegsége?

17 éves tini..

Karót nyelt szülő vagy, aki tilt és kontrollálni akar mindent, ahelyett, hogy felfogná a gyereke nem 9 éves. Most bulizzon, most éljen tapasztaljon, ne akkor mikor már családja van.

A gyereked pont ezért nem bízik benned.

És mivel nem tanítottad meg neki a határt és a mértéket most majd az apja fogja.


Nem az ex férjeddel van baj, hanem veled.

2022. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
93%

Az én volt feleségem is hozzád hasonló elveket vallott. Ennek az lett a következménye, hogy a 16 éves lányom engem hívott a nőgyógyászhoz fogamzásgátlót felíratni. Jelenleg 18 éves a lányom és megbízik bennem. Bármikor nálam aludhat egy buli után a barátjával. Ha cigizne akkor azzal sem lenne bajom, de szerencsére nem dohányzik.


Inkább görcsoldót szedjen a gyerek (például menstruációs fájdalmakra), mint egy buliban extasyt. Nem értem mi ezzel a bajod.


Ezzel a hozzáállásoddal csak az éred el, hogy a lányod el fog távolodni tőled. Nem azt mondom, hogy ész nélkül mindent meg kell engedni a gyereknek, de mégse akarj már apácát nevelni a lányodból a 21. században.

2022. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
93%
Én már az elején elakadtam. Egészen pontosan miért is nem szedhet görcsoldót egy kamasz lány?
2022. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
93%
Na igen, ez engem is érdekelne, mi a probléma a gorcsoldovol?
2022. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
93%

Görcsoldó-tilalom, b.szki... hihetetlen


"Pontosan tudja miért nem szedhet"

No, ugyan miert, oszd már meg velünk, mert én 28 évesen nem tudom, miért ne lehetne.


Bulizás ugyanez, pont abban a korban van, amikor szórakoznia kell.


Az, hogy szexel vagy sem, ki sem derült számodra, nem értem mit pattogsz. Ha bulizik, már rögtön szexel is mindenkivel?


Sz.r egy anya vagy, hallod-e, a lányod meg nyilván egyetértene velem, azért nem oszt meg veled semmit.

2022. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!