Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis hogyan beszéljem meg a...

Mégis hogyan beszéljem meg a volt férjemmel hogy ez nem egy felelősségteljes szülői viselkedés, még akkor sem hogyha a lányunk bízik benne és hallgat rá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 17 éves lányunk a volt férjemmel, és van két közös gyerekünk a jelenlegi férjemmel. A kicsik nyilván sokkal több törődést és figyelmet igényelnek, de nem gondolom hogy elhanyagolnánk a lányom. Elég jó jegyeket hoz haza, a suliban nincsen rá panasz, jó gyerek. Vagyis eddig ezt gondoltam, de most bementem a szobájába mert reggel nyitva hagyta az ajtót és az egyik gyerek bemászott, és ott pakolászott meg ilyesmi. Olyan dolgokat találtam nála amiken teljesen kiakadtam. Például egy levél görcsoldot amikor pontosan jól tudja miért nem szabad ilyesmit szednie. Valamint a szekrénye belső ajtaján képek, az egyiken táncol egy lánnyal olyan ruhában amit még nem is láttam, a másikon egy CIGI van a kezében. Lefotóztam ezeket és rákérdeztem az apjánal hogy tud-e ezekről, erre mondta hogy persze, mindig akkor megy bulizni mikor nála van, mert én nem engedem. Hogy be megy értük a városba kocsival "nem hagyja őket ittasan tömegközlekedni". És hogy nyugodjak meg mert nem iszik mértéktelenül, és a cigit is ő veszi neki valami ezüst valamit szív... Mert hogy így pénz hiányában "nem szív szemetet", és ő kontrollálja a mennyiséget. Valamint hogy buli után hagyta már hogy a barátaival ott náluk aludjanak. Szóval az apja meg a nője mindent tudnak és hagyják ezt. Mit csináljak??? Az apja majd azt is engedi hogy 17 évesen szexelgessen, ha úgy gondolja??

2022. márc. 26. 02:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
76%
Pff anyám se értette sose hogy nekem miért fáj a menstruáció, hisz neki meg se kottyan. Mai napig trauma ez nekem pedig már 30 felett vagyok.
2022. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki, hogy nem fájt úgy soha hogy gyógyszert kelljen beszedned. Én is a természetesség híve vagyok, de van az a pont amikor vagy beveszek valamit vagy ott halok meg kb.
2022. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
80%

42!


Nos, a hugomat hónapokon keresztül mentő vitte be a korhazba anno, olyan menstruációs gorcsei voltak, hogy minden esetben arra gyanakodtak, mehet kívüli terhes. Ezzel szemben én konkrétan annyit éreztem q menstruációmbol, hogy nedves a betét. Soha életemben nem voltam kétségbe, hogy másnak faj

2022. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
12%

#44.

Gratulálok!

Lehet, hogy egy életveszélyes állapotban levő ember amiatt halt meg, mert nem ért ki hozzá a mentő- ugyanis ti annyi miatt hívogattátok őket, mert a húgod épp menstruált, ami amúgy semmilyen ellátást nem igényel.

Megérett a világ a pusztulásra.

2022. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
79%

45!


Gratulalok neked is. Nem, nyugi nem halt meg senki miatta. De mivel anyám se hitte el hogy csupán menstruációs fájdalomtól őrjöng a 13 éves a földön görcsben fetrengve, bizony hívta őket. És bizony azok is úgy voltak vele, hogy ilyen mértékű fájdalom más kell hogy legyen, azért vitték be a kórházba. De kötözködj még egy kicsit, bunkokam.

2022. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
63%
Azta 45-ös, te se álltál sokszor sorban mikor empátiát osztogattak🥰
2022. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
64%
Akkor sem, amikor agyat....
2022. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
13%
#44 Kicsit bicskanyitogató hogy ilyenért nem nyújtják a csekket mint Amerikában. Minek kell a mentőket terhelni ilyen szarsággal?
2022. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
56%

49!


Nos, mi van akkor, ha nem Magyarországon tortent? Mi van akkor, ha itt ahol élek, a központi segelyhivo számon egy triage nővér van vonal másik végén, aki a tünetek alapján eldonti, hogy menjen az ügyeletes haziorvos, vagy mentő kell? Mi van akkor, ha kiszamlazza a biztosito? Na és akkor, ha a mentőt egy szivrohamhoz vagy autobalesethez hívják ki és akkor is ki kell fizetned? Van még kerdesed?

2022. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
74%
Aha.... en is igy gondoltam , hogy ugyanmar az semmi , mit kinlodnak a lanyok allandoan a gorcsokon , nem jonnek oskolaba napokig miatta...stb . Aztan egu szep reggelen olyan mentruacios gorcsom volt , hogy majdnen elajultam a fajdalomtol , anyam tamogatott el az agyig , o is a mentoket akarta hivni . Ott megtanultam , hogy mas mit kinlodhat ezzel.
2022. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!