Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltudnád fogadni, ha a fiad/lá...

Eltudnád fogadni, ha a fiad/lányod roma származású embert választana párjának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
63%
Nem az a baj hogy cigány, de könyörgöm még mindig nem Indiában vagyunk. Nem fogadnám el.
2022. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
84%

Akik azt mondják, hogy nem mert a bőrszín sötétebb meg mit szól a hulladék társadalom, ők gondolom akkor sem portugállal, sem spanyollal, sem olasszal nem jönnének össze ha úgy adódna. Gyerekeik párját sem fogadnák el!



Ja bocs…DE! Mert az menőbb!

2022. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
80%

“Akik azt mondják, hogy nem mert a bőrszín sötétebb meg mit szól a hulladék társadalom, ők gondolom akkor sem portugállal, sem spanyollal, sem olasszal nem jönnének össze ha úgy adódna. Gyerekeik párját sem fogadnák el!



Ja bocs…DE! Mert az menőbb!“


És ez mennyire igaz! Álszentség némelyiknek a vérében van!

Ők Cristiano Ronaldo-val sem jönnének össze (XD), “mer hogy mi az má’ sötétebb bőrű madeirai luzitán rabszolgák ivadéka” 😂😂

2022. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
84%

Nem örülnék neki, de nyilván az ő élete, nem szólhatnék bele. Nem a bőrszín miatt, hanem azért, mert túl sok rossz tapasztalatom volt a romákkal. Szívesebben elfogadnék egy törököt vagy egy olaszt. (Nincs gyerekem egyébként.)

38/N

2022. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
56%

Amíg tízen-huszonéves az ember, addig állandóan azon gondolkozik, hogy jaj, mit szólnak mások a véleményemhez, be tudok majd illeszkedni? Aztán rájön mindenki, hogy az emberek többsége önző görény és semmit sem számít a véleményük.

Nem kellene cigány a családomba. Arab sem. Néger sem. Ázsiai sem. Homokos sem. Telibeszarom, ki mit gondol emiatt. A gyereknek ugyanúgy joga van figyelmen kívül hagyni az én véleményem és viselni a következményeket, hogy én sem a színes párjára, se a félvérekre nem vagyok kíváncsi.

Egészségére, mehet isten hírével.

2022. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom is roma származású. Ő nem tartja magát annak, sőt meg is lepődött, mikor egyszer megkérdeztem tőle, viszont egyértelműen látszik a külsején (és a nevén), hogy van benne cigány vér. Sem ő, sem a családja, nem egy tipikus roma család, tisztességesek, dolgoznak, viszont én is látom, hogy nehéz neki(k) így érvényesülni, az előítéletek miatt. A szüleim nem voltak érte oda elsőre, de nem ellenezték, és meg is kedvelték idővel.

Egyébként az unokatestvéreim között is vannak félig romák, ők is rendesek, tisztességesek, sőt még bennük is van egy kis ellenszenv a (nem rendes, tisztességes) romákkal szemben.

Egyébként ez az egész nem függ a bőrszíntől, egy fehér, egy fekete, egy roma, egy ázsiai stb, ugyanúgy lehet nagyon jó, és nagyon rossz ember is.

2022. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
41%
A válaszok nagy része alapján nem csoda, ha ott tart az ország, ahol jelenleg, az emberek többsége ezek szerint több száz évvel le van maradva agyilag! Az egyetlen szerencse, hogy ezeket nem tudják mások - nem magyarok - olvasni, mert ez az ország szégyene, ami itt megy!
2022. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
56%
#48 Nyugodtan költözz közéjük és élj velük, senki sem tart vissza. Ha azért vagyok lemaradva agyilag, mert a tapasztalataim alapján messze elkerülöm mindet, akkor örömmel csatlakozom a neandervölgyi közösséghez. Furcsa mód a sváb, görög, néger stb. közösséget nem ítéli el ennyire a társadalom, vajon mi lehet az oka? Majd ha a te nagyanyád karját is eltörik a kulcsáért, belenyomják a gyereked fejét a mosdóba és szétköpködik az utcában ahol laksz a szotyit, a roncs autó sorrol a út mellett nem is beszélve, akkor megkérdezlek, hogy hát miért vagy ilyen rasszista?
2022. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
57%
Kösz hogy lepontoztatok. De még akkor is azt mondom hogy én és pár ismerősöm pórul jártunk. Minket még még is loptak. Ha és több cigány nem dolgozik mint magyar. A tesconál is tudják ám árulni a zoknit még a parfümöt. Eszükbe sem jut hogy a dm- be megveszem a parfümöt vagy a zoknit bárhol?
2022. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
73%

Amerikában annyira rasszisták az emberek, hogy a népességet adó 12,2%-nyi fekete lakosságból kerül ki a börtönök lakóinak 38,3%-a.

A feketék is nagyon hatékonyan illeszkedtek be, pedig már ott hédereznek 250 éve. Ráadásul az ott a 100 évvel fejlettebb Nagy Nyugat Vezető #1 Amerikai Egyesült Államok, de még ők se bírnak velük.

Melyik nép csinál hasonlót Magyarországon?

Szóval egyáltalán nem kell csodálkozni, hogy az átlag magyar az esélyét se akarja vállalni annak, hogy ez a nép a családjába kerüljön rokonostul-ismerősöstül.

2022. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!