Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet-e harmonikus jövő képe...

Lehet-e harmonikus jövő képe egy olyan embernek, akinek a szüleinek terhessége első idejében megfordult az abortusz?

Figyelt kérdés

Én lennék az-az ember. 31 éves vagyok, és a anyukám elmondta, hogy mivel kései gyerek voltak, ő maga is kései gyerek volt, így megfordult a fejében, hogy mint 4. gyermeket nem tartanak meg. Aztán apám kimondta a kulcs szót, hogy ide mi mindig örülni jöttünk és anyum sírva visszakérte az abortuszos papírt és hazamentek.

A gyermekkorom csodás volt, de úgy olvasgatva erről, úgy elgondolkodtam, hogy valóban befolyásolja az életemet ezt negatívan?

[link]

[link]



#Rejtőzködőgyermek #nemvártgyermek
2022. máj. 9. 00:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
64%
Micsoda álprobléma 31 évesen.
2022. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem mit kéne befolyásolnia ami a születésed előtt történt... Ez csak azt mutatja hogy nem ész nélküliek a szüleid.
2022. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
16%

Ez semmi. Ne törődj vele. Úgy döntöttek megtartanak.


Van ettől sokkal rosszabb. Abortuszt túlélt emberek. Csak erős idegzetűek keressenek rá a neten.

2022. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ha az ilyen hírek nem ab-ellenes kamuk lennének, meg csalók akik ezt állítják magukról...
2022. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
85%
Csak legyen mire fogni a sikertelen életedet, ugye...? :) :) :)
2022. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
90%
[link] mint ez: magyarázza már meg valaki, hogy lehet sikertelen egy orvosok által végrehajtott abortusz, Nem tűnik fel nekik hogy bent maradt az embrió? Na hagyjuk már. AZ meg egy hatásvadász szar, mely szerint a csaj EMLÉKSZIK az abortuszra és szánalmas hányan elhiszik az ilyen szarokat.
2022. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem érdekelt soha. Jó gyerekkorom volt hol érdekel engem hogy mit gondoltak a szüleim 30 éve? Az az ő dolguk volt, nem tartozik rám, semmi közöm hozzá. Nálunk egy vicces sztori hogy apukám berezelt 6 év együttélés után és hazaköltözött a nagymamámhoz 2 napra. Akkor jött az abortusz ötlet, és kb ennyi is volt. Azóta 30 éve együtt élnek. Én nekem annyi gondolatom, életem van, hogy nem hat meg különösebben mi volt amikor még embrió vagy zigóta vagy mi a szösz voltam talán.

Nyilván akinek xar gyerekkora volt az más. De van akit nem akartak elvetetni mégis xar az élete. Ez nem függ össze.

2022. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
93%
Nem befolyásolja. Akármilyen nehézségeid is vannak, a jelenben keressed a megoldást.
2022. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
26%

6

"Hat lány lett."


Akkor még utánad készítettek 4 gyereket a szüleid? Vagy valamit félreértek?


Szerintem természetesen számít, hogy az embert akarták-e vagy sem. Szemforgatás lenne azt állítani, hogy nem számít. És az is, hogy a nemével "elégedettek-e" a szülők.


Engem akartak, teljesen oké volt, hogy lány lettem. Ésss katasztrofális a kapcsolatom anyámmal. Nagyon durván terhelt a viszonyunk.


Szóval a lényeg azért mégis az, hogy egy szerető szülő megbékél azzal, hogy a nem kívánt gyerek mégis megmaradt vagy azzal, hogy bár kisfiút szeretett volna, kislány lett. És lehet jó a kapcsolat.

2022. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
100%

19!


Szerintem csak lemaradt az ékezet. "Hát lány lett"

2022. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!