Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem jövök ki jól apámmal, és...

Nem jövök ki jól apámmal, és nem tudom miért. Nem kér semmi lehetetlent, de mégsem tudom, vagy akarom megtenni. Melyikünk lehet a hibás, hogy így alakult az életünk?

Figyelt kérdés
Anyám jobban szereti a testvéremet, ezt ki is mutatja, meg is mondja. Apám folyamatosan védett már gyerekkorban is anyámtól, mert soha nem volt igazságos köztünk. Apám viszont ugyanúgy szeretett minket, nem tett különbséget. Szigorúbb, de következetes, és mindannyiunkra ugyanaz vonatkozott. Alap a ne hazudj jelszó. Ha gond van azt meg kell beszélni, és meg lehet oldani. Ha egyest kaptam mert nem tanultam, vagy nem volt házim, akkor amíg ki nem volt javítva, addig kevesebb játék volt, vagy valami más. Hazugságért viszont robbant, akkor volt kiabálás is. Néha ki is kaptam, az öcsèm is, utólag visszagondolva teljesen jogosan. Nem tudom a rossz érzéseim mi miatt vannak irányába. Van külön lakás, kaptam autót, jogsira pénzt( bár az elment). Mostanában sokat nyaggat, hogy menjek el nyári munkára, keressek pénzt, és ezen sokszor összekülönbözünk. Elmondtam, hogy én annyira nem alkalmazott akarok lenni, hanem vállalkozó. Akkor gyakorlat kellene a szakmámban, szerinte, hogy ne az alkalmazottaktól függjek mindíg. Nem ugyanúgy látjuk a dolgokat sajnos. Esetleg ez lenne az oka?

2022. máj. 26. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
100%
#47: na, akkor nem csak én gondolom kamunak... :)
2022. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazottak, persze. Pont így szokás az iskolából frissen kiesve vállalkozást indítani.


A Kérdező vagy egy troll, vagy elmebeteg.

2022. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy lusta fsz, álomvilággal.
2022. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
100%
Milyen életszerű, hogy egyesért büntetés volt, de ennyi idősen már különköltöztették, de csak a rezsit fizetik, kajára nem kap pénzt, közben nem is dolgozik, egy forintja sincs költőpénz, persze.
2022. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
100%

Szóval eltartanak, fizetik a rezsid, nem is akarsz dolgozni, elbsztad a jogsipénzt, ez fog menni még két évig, majd utána kérnél cirka 10milliót a szüleidtől, hogy magasan képzett alkalmazottakkal elindíts egy saját vállalkozást?

Hallod, főnyeremény vagy b+, irigylem a szüleidet.

2022. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, de még annak is gyenge.
2022. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
92%

Nem troll, csak fogalma sincs arról, hogy kell vállalkozást indítani, nem számol semmi buktatóval, sem kezdeni nehézség nem jut eszébe, csak az, hogy mennyit kereshetne ezzel azzal a munkával benne max, de gondolom az adózás meg ilyesmiket nem is számolja, ha egyáltalán idáig eljutott...



Kérdező, tudod a megoldást, kapd össze magad, nehéz neki állni bizonyos dolgoknak az tuti, de utána jobb lesz.

2022. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 A kérdező kommentje:
19 éves leszek. Van a házban egy különálló lakás, amiben lényegében külön élek. Természetesen nem főzőcskézek meg mosok külön, ha erre gondoltok.
2022. máj. 27. 13:39
 59/85 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nemcsak fizetnek neked mindent, de még pelenkáznak is... Mosnak-vasalnak-főznek rád. Szép.... És még te panaszkodsz..


Mi az a tuti szakma, amivel ilyen nagyívű terveid vannak????

2022. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 A kérdező kommentje:
Apám nem hülye ember. Elmondtam neki az ötletet, azt mondta, hogy jó, de nem így kell elkezdeni. Különben sincs annyi pénzük, de egy ésszerű lehetőséget felvázolt, amit finanszírozna. Amit felajánlott az is az ő számításai szerint 2 éve 2 millióba került volna, csak az akkor nem tetszett.
2022. máj. 27. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!