Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem jövök ki jól apámmal, és...

Nem jövök ki jól apámmal, és nem tudom miért. Nem kér semmi lehetetlent, de mégsem tudom, vagy akarom megtenni. Melyikünk lehet a hibás, hogy így alakult az életünk?

Figyelt kérdés
Anyám jobban szereti a testvéremet, ezt ki is mutatja, meg is mondja. Apám folyamatosan védett már gyerekkorban is anyámtól, mert soha nem volt igazságos köztünk. Apám viszont ugyanúgy szeretett minket, nem tett különbséget. Szigorúbb, de következetes, és mindannyiunkra ugyanaz vonatkozott. Alap a ne hazudj jelszó. Ha gond van azt meg kell beszélni, és meg lehet oldani. Ha egyest kaptam mert nem tanultam, vagy nem volt házim, akkor amíg ki nem volt javítva, addig kevesebb játék volt, vagy valami más. Hazugságért viszont robbant, akkor volt kiabálás is. Néha ki is kaptam, az öcsèm is, utólag visszagondolva teljesen jogosan. Nem tudom a rossz érzéseim mi miatt vannak irányába. Van külön lakás, kaptam autót, jogsira pénzt( bár az elment). Mostanában sokat nyaggat, hogy menjek el nyári munkára, keressek pénzt, és ezen sokszor összekülönbözünk. Elmondtam, hogy én annyira nem alkalmazott akarok lenni, hanem vállalkozó. Akkor gyakorlat kellene a szakmámban, szerinte, hogy ne az alkalmazottaktól függjek mindíg. Nem ugyanúgy látjuk a dolgokat sajnos. Esetleg ez lenne az oka?

2022. máj. 26. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
100%
miért titkolod ennyire a szakmádat?
2022. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem külön lakás, amiben élsz. Az önálló lakás lenne, itt csak a szüleid házában kaptál egy leválasztott lakrészt.
2022. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem, ez tényleg troll. Fényezi, igazítgatja a kitaláció adatait hozzászólásról hozzászólásra.
2022. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
100%

63: igen-igen... eléggé fluid módon alakulnak itt a körülmények.....


De talán meglesz a 100 kommentje estig. :-D

2022. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy troll. Tök egyértelmű már vagy a 3. oldaltól kezdve.
2022. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 A kérdező kommentje:
Köszi, aki kitalációnak gondolja, nem kell elolvasni. A saját gondolkodásomat kellene megváltoztatni apám irányába. Amikor végig gondolom amit mondott, igaza van. Amikor a pszichológussal beszélek, rájövök, hogy igaza van. De amikor beszélünk, akkor rögtön ellenkezek, mert az nem jó amit mond. Utána meg már a büszkeségem nem engedi, hogy elnézést kérjek, és igazat adjak.
2022. máj. 27. 14:56
 67/85 anonim ***** válasza:
100%
Szóval beszélsz pszichológussal... Mi az alapprobléma, ami miatt hozzá jársz???
2022. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:
Mindegy azért köszönöm a válaszokat, el kell gondolkodnom ezeken.
2022. máj. 27. 14:59
 69/85 A kérdező kommentje:
Nehezen jöttem ki a testvéremmel, a megkülönböztetés miatt. Ami miatt anyu folyamatosan Őt védte, én az öcsémet hibáztattam. Apu azért is mondta, hogy nyugodtabb ha a másik lakásban lakok. Vagyis lakrészben. Jártunk pszichológushoz hogy ezeket megoldjuk, és szóba került a családi kapcsolatok is.
2022. máj. 27. 15:03
 70/85 anonim ***** válasza:
72%

Jesszumpepi, családon belüli ovis szintű konfliktus miatt egyből pszichológus...???


LOL

2022. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!