Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/368 anonim ***** válasza:
98%

Túl sok a kitalált kamu-sztori, ez is az.

A valóság látszatát akarja kelteni, komment-pörgetősdi.


Lehet fogadtak valami iskolatárssal, hogy kiírnak egy-egy kérdést és "melyik tud több hozzászólást elérni".

Ez az amiért egyre kevesebb a látogató.

2022. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/368 anonim ***** válasza:
100%
De minek neki a te kártyád? Erre válaszolj.
2022. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/368 anonim ***** válasza:
95%
155: írtam már korábban, hogy ez a hátradőlős ékezet egy tipikus kamusztoris szokása....
2022. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/368 anonim ***** válasza:
100%

"mi az előnye ha nálam van" -> lakáskulcsot is add oda bárki idegennek, mi az előnye ha... stb...


Egyértelműen kitalált sztori, meg a butának tettetés miatt kommentpergető.

2022. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/368 A kérdező kommentje:
Linkelj be 3 kèrdèst, vàlszolk mind hàromra....
2022. júl. 25. 15:49
 156/368 A kérdező kommentje:
Vagy ha kamusnak èrzed pörgesd tovàbb.... Nem kell vàlaszolnod rà...
2022. júl. 25. 15:54
 157/368 anonim ***** válasza:
45%
Sziasztok, nem olvastam el csak az első 10-12 hozzászólást, de nem lehet, hogy valami extra praktikus oka van? Nálunk ez akkor van, amikor külföldre megyünk a férjemmel nyaralni. Én rendetlen vagyok és figyelmetlen, ezért az útlevelem és a pénz is a férjemnél van. Ha kettesben megyünk kocsival, akkor egyszerű, mert ha szeretnék valamit, akkor ott van mellettem. De társasutazás során szokott lenni meglepi, amikor laza csoportban kószál a társaság, én meg odapenderülök mellé és közlöm, hogy pisilni kell és/vagy éhes vagyok, itt vennék ajándékot a gyerekeknek , stb. ( az 'egyeztetés' azért kell, mert ez alapvetően meghatározza az összeg nagyságát és a címletet.) És fel se merül , hogy ő dönt vagy ő 'ad' vagy hogy 'kérni kell', egyszerűen ez nekem egy technikai könnyebbség, mert úgy bámészkodhatok, hogy nem kell a dolgaimra figyelni.És az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy ékszer üzlet előtt is nyujtom a markom és ott is beleszáll a kért címlet, vagy ha túl nagy az összeg, akkor bejön velem a boltba és fizet, mert én az ajtótól a kasszáig is képes lennék elhagyni. Szóval ez tényleg csak technikai megoldás. De működő, mindkettőnknek megfelelő megoldás, bármilyen fura is kívülállóknak.
2022. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/368 anonim ***** válasza:
100%

"Mièrt, annak mi az előnye ha nàllam van... Ugyan annyit tudnèk vele kezdeni, ès ugyan úgy tőle kèrnèk. Annyi hogy hó vègèn ő kèrne tőllem..."


Áá, pörögnek a fogaskerekek :D Az az előnye életem, hogy ha nálad lenne, akkor -dobpergés- nem kellene tőle kérned. Ba dumm ts.


És ha így kevés a keret,ő meg olyan jó fej, hogy ad, akkor ezután kérsz tőle.


Eskü nem értem én ezt a logisztikát nálatok :D

2022. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/368 A kérdező kommentje:
158# a lakàs kulcsot ő adott nekem... Ne röhögtess....
2022. júl. 25. 15:58
 160/368 A kérdező kommentje:
Jah hogy azt te azt se adsz a pàrodnak?
2022. júl. 25. 15:58
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!