Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/368 A kérdező kommentje:

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Ez a kèrdès

Ti erre nem vàladzoltok töbsègben azt szajkózzàtok, hogy ez nem jó nekem.... Olvasd vissza a kommentet... Az volt a kèrdès hogy ez jó nekem? Mert nem az volt.... Azt nekem kell eldöntenem... Minden hàztartàsban rosz ez a felàllàs? Megoldàs? Voltàl minden helyzetben? Voltàl az èn bőrömben? Akkor honnan tudod biztosra, hogy ez nekem nem jó...

2022. júl. 25. 20:05
 192/368 A kérdező kommentje:
De tènyleg írd le mièrt rosz, ha egy pàrkapcsolatban, egyik fèlnèl van minden pènz úgy, hogy a màsik fèl, ha akarja, korlàtok nèlkül, hozzà tud jutni a pènzèhez.
2022. júl. 25. 20:09
 193/368 A kérdező kommentje:
Nincs megtilva hogy hozzà nyúljak a szàlàhoz. Az, hogy èn nem nyúlok a szàmlàhoz, hanem kèrek a pàromtól, az mièrt rosz? Hozz fel èrveket... Ne azt mond, hogy mert ez rosz...
2022. júl. 25. 20:12
 194/368 A kérdező kommentje:

Illetve te elköltesz napi 40 et egy àtlagos nap, mikor nem kell szàmlàt fizetni? Mert èn nem....


Ahogy írtam 10 szokot nàlam lenni. Ha valamit akarok venni, ès több akkor kèrek ès ad, pl 8000 ret ha anyit kèrek. De ha elköltöltöm a 18 at, akkor màsnap magàtól ad 10 est. Ès ezen kívül van a szekrènyben 30 ezer. Ennèl kell több neked 1 napra? Plusz sajàt szàmlàmról tudok fizetni... Ebbe mi a rosz?

2022. júl. 25. 20:19
 195/368 A kérdező kommentje:
De ha most ideadnà a kájà, ő is tud fizetni a telójàn, annyi, hogy akkor senki nem kèr senkit{l, mindenki mindenki pènzèhez hozzàfèr. De erre egyenlőre nincs szüksèg...
2022. júl. 25. 20:24
 196/368 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: édesanyád aggodalmait támasztjuk alá. Nem tudunk tanácsot adni a megnyugtatás érdekében, mert e helyzetet mindenki furának tartja.


A reakcióid pedig több mitn érdekesek, az ellentmondások is sokasodnak eléggé.

Az az érzésem, hogy a komment-generálás a cél.

Hamarosan eléred a kétszázat kérdésed alatt...

2022. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/368 anonim ***** válasza:
100%

El is érted a kétszázat...

Szerintem már vége is lehet.

2022. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/368 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, akkor a kártyát magadnál tartod, meg ő is a sajátját magánál tartja.

Anyuka is megnyugszik és minden jó.

Ilyen hihetetlen egyszerű az egész, ehelyett bonyolult gondolatmenetet zúdítottál ránk és itt van ennyi komment...

2022. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/368 anonim ***** válasza:
82%
Francba, én akartam a 200. lenni.
2022. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/368 A kérdező kommentje:

Vagy hasonlót... De az előbbi kèrdèsre kèrem a vàlasz....

201#jó okè... Bàr nem lesz így egyenlőre...

2022. júl. 25. 21:03
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!