Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
 311/368 anonim ***** válasza:
89%

"Ha szeretnèd ma viszakèrem a kàrtyàmat, valami indokkal. Megírom a vàlaszàt."

Bocs, de csak a legelső oldalt olvastam el, azóta fogalmam sincs, hogy mi van.

NEM kell indok. A te kártyád. Inkább fordítva: kérdezd meg, hogy miért van nála! De ezt tudnod kéne, gondolom megindokolta, mielőtt te beleegyeztél.

2022. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/368 anonim ***** válasza:
66%

ösz→össz

tøbb→több

anyi→annyi

nállam→nálam

nálla→nála

anyit→annyit

è→é

à→á

felvàgot→felvágott

sürgőssen→sürgősen

felkell→felkel

ft ot→Ft-ot


Volt már egy ugyanígy író kamugyáros.

2022. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/368 anonim ***** válasza:
85%
314: már többen megjegyeztük.... :)
2022. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/368 anonim ***** válasza:
90%

"Szabad akaratomból vàlasztottam ezt."

Akkor mondd meg az anyukádnak, hogy te választottad ezt, neked jó, ne féltsen. Viszont ha majd egyszer nem lesz jó, ilyen esetben nem futhatsz az anyukádhoz.


"vagy add vissza a kàrtyàm, szó nèlkül vissza adnà"

Nem, mert az első oldalon még kamuindokot akartál, hogy miért kérd el.

2022. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/368 A kérdező kommentje:

312# az utolsó 50 az aktuàlis.

313# az egy kèrdèsre volt a vàlasz, azon màr règ túlvagyunk

314# rendben, neked kamu kèrdès. Semmi gondom nincsen ezzel.keresd meg lègyszi a következő kamu kèrdèst....

2022. júl. 26. 13:51
 316/368 A kérdező kommentje:
313#valahol a 250 környèkèn is keresgess. Ott leírtem, hogy naív vagyok e vagy sem...
2022. júl. 26. 13:52
 317/368 anonim ***** válasza:
80%

Miért naponta adja? Miért nem egy hétre? Sőt, miért nem egy hónapra az egészet? Miért van nála a te fizetésed?

-


"Lehet hogy h.lye vagyok, hogy ezt vàlasztottam." - Akkor fogadd el, hogy rossz lehetőség mellett döntöttél.

-


"De ha nem lesz jó akkor majd megbeszèljük, ès vàltoztatunk..." - Igen, ha akar majd változtatni. És ha rosszul döntöttél, hogy ezt választottad, akkor majd pont abban a helyzetben nem tudod vele megbeszélni.

2022. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/368 A kérdező kommentje:

Tegyél próbát: kérd vissza a kártyádat és ne számolj be a költekezéseidről. Nézd meg, mit reagál!!! És ha van egy pici eszed, szakitani fogsz.

Mondjuk ebből csak annyit olvastam el hogy kèrd vissza kàrtyàdat.... De az lènyegtelen...

Azt hittem valami extra kèrès is lesz, hogy költs el a rajta levő összes pènzt, vagy csak vedd le róla az összes pènzt, egyèbb... De nem jött rà vàlasz, vagy nem olvastam....

2022. júl. 26. 14:01
 319/368 A kérdező kommentje:
Neked menyit èr amúgy 6 èv kapcsolat.... Összegben?
2022. júl. 26. 14:09
 320/368 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk ebből csak annyit olvastam el hogy kèrd vissza kàrtyàdat.... De az lènyegtelen...

Azt hittem valami extra kèrès is lesz, hogy költs el a rajta levő összes pènzt, vagy csak vedd le róla az összes pènzt, egyèbb... De nem jött rà vàlasz, vagy nem olvastam...."

Ezt nem értem, hogy mit akarsz.


"ez miatt"

Emiatt.


"Neked menyit èr amúgy 6 èv kapcsolat.... Összegben?"

Összegben? Ti megvásároljátok egymás szerelmét? Vagy ezt sem értem.


"Ha ez miatt mennènk szèt, a 6 èvemet jobban sajnàlnàm.... Az többet èrt..."

És a kapcsolat tönkremesését sajnálnám, mintsem az elpazarolt időt, de most nem ez a kérdés.

2022. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!