Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért erőlteti anyukám hogy...

Miért erőlteti anyukám hogy fogyjak?(18/L)

Figyelt kérdés
170 cm és 66 kg vagyok. Igen, tudom, lehetnék 55 is (BMI alapján) és én is látom magamon, hogy van rajtam felesleg. Ezt aláírom. De úgy gondolom hogy nincs rajtam annyi, ami az egészségemet veszélyeztetné, vagy korlátozna bármiben is, tehát ha magamnak jó vagyok így akkor nincs vele gond. Viszont anyum nagyon komolyan forszírozza hogy fogyjak. Nagynéném nemrég dobott le 10 kilót, és ezt is naponta legalább 2x meghallgatom. Tegnap apa akart nekem főzni tésztát, és anya leugatta hogy csináljon főzeléket mert különben soha nem fogok lefogyni. Anyum folyamatosan sportol, és egész nap alig eszik, kb protein turmixokon él.

2022. aug. 4. 11:41
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanez a helyzet velem is! Anyum ugyanúgy a turmixos sportember, az elmúlt 1-2 évben magasabban állt be a súlyom, pedig nem beszélünk sokról, 62kg vagyok 170cm-hez (19L), ugyanezeket megkapom otthon, hogy fogyhatnék, én pedig nem értem miért, ha én így teljesen jól érzem magamat, csak a szüleim miatt rendült meg magamban többször is a magabiztosságom :(
2022. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 Metionin ***** válasza:
47%
Lányok, a ti anyáitok hogy maradnak így egyáltalán életben? Nekem napi 3 óra edzésem van heti 5x de ha nem zabálnék, mint a ló, nem bírnám. És így sem vagyok 50 kiló...
2022. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
80%
Én is 170 cm vagyok és 63,5 kg. Egyáltalán nem mondanám magam túl súlyosnak,...sőt! Voltam már 52 kg is, iszonyat vékony voltam és egészségügyileg sem volt a legjobb. Teljesen ideális súlyban vagy.
2022. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
90%
Anyukád sajnos nem látja reálisan a dolgokat. Az amit csinál veled instant önbizalomcsökkentés. Ne hallgass rá, teljesen normális súlyod van se nem vagy elhízva, se nem vagy sovány. Az amit anyukád csinál magával viszont nagyon egészségtelen. Nem találta meg az egyensúlyt. Ha te jól érzed magad a bőrödben, teljesen jó vagy így.
2022. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
7%
Hmmm. Jól nézhetsz ki. Tökéletes a paramétered. 40f
2022. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
86%
Én 168 cencihez vagyok kb. 64 kiló és még így sem számítok túlsúlyosnak. Voltam 48 kiló is ehhez a magassághoz, akkor ijedtem meg igazán. Mondjuk az ideális (úgymond "versenysúlyom") kb. 54 kiló körül van, úgy érzem magam igazán jól a bőrömben, de most sem esek kétségbe.
2022. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Metionin ***** válasza:
100%
13. Sajnálom ha ezzel kiábrándítalak de sem köcsög, sem hokijátékos nem vagyok :D a 3 órán meg röhöghetsz de egy edzésem addig tart. Nem lehet mindent lezavarni 1 óra alatt, főleg ha olyan a sport hogy külön nyújtást, erősítést és koreográfiát is magában foglal.
2022. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
74%
Anyád a te bőrödbe bújva akarja megvalósítani önmaga elképzelését a világról. Tipikus dolog, ugyanolyan ez, amikor a katona apa katonát akar faragni a fiúgyerekéből, az meg inkább festőművész vagy költő lenne...
2022. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
23%

Nem hazudjatok már neki! Qrva nagy vicc, hogy az értelmes válaszok vannak lepontozva. Ha nem sportol a csaj, akkor bizony skinny fat, és úgy igenis elhízott. Hiába szóljátok le a BMI-t, nagyon is megmutatja, mennyire megfelelő valaki tömege, ha az alany inaktív életet él.

Kérdező, azért erőlteti, mert valószínűleg túlsúlyos vagy. Kezdj el sportolni, jót tesz!

2022. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
12%
Gyere össze, vagy játsszátok el hogy összejöttél egy 130 kilós 150 cm magas jó nagy szódás szifon szemüveges 40 éves sráccal. Kíváncsi vagyok tetszene e mutinak. :D
2022. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!