Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért erőlteti anyukám hogy...

Miért erőlteti anyukám hogy fogyjak?(18/L)

Figyelt kérdés
170 cm és 66 kg vagyok. Igen, tudom, lehetnék 55 is (BMI alapján) és én is látom magamon, hogy van rajtam felesleg. Ezt aláírom. De úgy gondolom hogy nincs rajtam annyi, ami az egészségemet veszélyeztetné, vagy korlátozna bármiben is, tehát ha magamnak jó vagyok így akkor nincs vele gond. Viszont anyum nagyon komolyan forszírozza hogy fogyjak. Nagynéném nemrég dobott le 10 kilót, és ezt is naponta legalább 2x meghallgatom. Tegnap apa akart nekem főzni tésztát, és anya leugatta hogy csináljon főzeléket mert különben soha nem fogok lefogyni. Anyum folyamatosan sportol, és egész nap alig eszik, kb protein turmixokon él.

2022. aug. 4. 11:41
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 52-es! Gratulalok a gyerekekhez! Anyad egy mergezo szemelyiseg! Ne torodj vele! Egyre nagyon figyelj.. ha eszreveszel barmit az unokakkal kapcsolatban, csirajaban nyird ki. Tovabbviszik ugyanis! Ha nalad nem er mar el hatast, eloveszi az unokakat!
2022. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom szepen, hat az unokaival nem sokat torodik, de lehet jobb is...
2022. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!