Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért erőlteti anyukám hogy...

Miért erőlteti anyukám hogy fogyjak?(18/L)

Figyelt kérdés
170 cm és 66 kg vagyok. Igen, tudom, lehetnék 55 is (BMI alapján) és én is látom magamon, hogy van rajtam felesleg. Ezt aláírom. De úgy gondolom hogy nincs rajtam annyi, ami az egészségemet veszélyeztetné, vagy korlátozna bármiben is, tehát ha magamnak jó vagyok így akkor nincs vele gond. Viszont anyum nagyon komolyan forszírozza hogy fogyjak. Nagynéném nemrég dobott le 10 kilót, és ezt is naponta legalább 2x meghallgatom. Tegnap apa akart nekem főzni tésztát, és anya leugatta hogy csináljon főzeléket mert különben soha nem fogok lefogyni. Anyum folyamatosan sportol, és egész nap alig eszik, kb protein turmixokon él.

2022. aug. 4. 11:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként később úgy lehet még kövérebb a kérdező, hogy lelassul az anyagcseréje és aki hajlamos a hízásra már fiatal korában is, az ugyanúgy még jobban hajlamos lesz rá idősebben. Ezt még a hülye is átlátja. Lehet megsértődni, de a tényekkel nehéz vitatkozni, ez meg tény, hogy az idő előrehaladtával egyre nehezebb lesz tömeget leadni. Aztán ott van a terhesség, ami után alapból rengeteg vékony nő is elhízik és aztán nem tudja leadni a felesleget. Van több ilyen női rokonom, úgyhogy testközelből látom a példát.
2022. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
67%

Igen, azzal senki nem vitatkozott, hogy a idősebb korában lehet még elhízott. De ez csak feltételezés. Nyilván figyelnie kell a súlyára, és nem plusz kilókat felszedni.

De jelenlegi állapotában nem túlsúlyos. Ezért szánalmas, hogy páran olyanokat írnak neki, hogy majd 20 év múlva gurulni fog, meg már most kövér. Ez szimplán nem igaz. Amúgy meg jósok talán az itteni válaszolgatók? Ezt ennyi erővel mindenkinek oda lehetne írni. Senki nem vitatkozott a tényekkel. A tény ugyanis az, hogy most hány kiló. Nem az, hogy 20 év múlva hány kiló lesz, az csak pár frusztrált ember fantáziálása.

Amúgy én fogytam terhesség alatt az elején, mert mindent kihánytam, mellette meg ugyanúgy intéztem a dolgaimat. 60-ról indultam, voltam 54 is, most ugye 56. Nem szükségszerű, hogy mindenki betesped terhesség alatt, azok szoktak nagyon durván elhízni, akik a pozitív teszt után már rögtön otthon is maradnak és egész nap nem csinálnak mást, csak kettő helyett esznek. Ha a te rokonaid ilyenek, az szomorú, de ne vetítsd rá ezt a kérdezőre, mintha ez lenne az alap. Amúgy meg lehet nem is akar gyereket. Annyira szánalmas, hogy a jelenlegi súlya tényszerűen a normál tartományban van, erre elő kell hozni, hogy majd ha, majd ha. Honnan a francból tudjátok hogy alakul majd az élete?

2022. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
56%
Egy valaki írta mind ezt a hülyeséget, utolsó, nemhiszem, hogy többen.
2022. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
17%
#45 akkor rosszul hiszed, mert minimum rajtam kívűl volt még egy ember.🤭 Lehet megnézni a pipák számát.
2022. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyud egésznap shaken él és alig eszik, akkor nem az egészséges életmódot kergetheti, hanem hogy minél extrémebb módon vékonyabb legyen valaki, mert szerinte az a szép. Lehet, hogy beszélni kellene vele, hogy nem mindenkinek az az ideálja. Szerintem nem akar neked rosszat, csak szimplán nem százas.
2022. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%
46, ezek ostobák ahhoz. Hiába pofázom nekik, hogy sport nélkül a 170 cenzihez 66 kg az szétfolyik, nem fogják fel.
2022. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
77%
Hogy tudtok vitatkozni a nagy semmin. Megválaszolom kérdezőnek értelmesen. Ha szeretnéd, hogy a pasiknak csorogjon a nyála utánad, akkor elkezdessz aktívan sportolni valamit ami jól esik. Futás, bicikli, kondi stb. Ha nem lényeg ez és jól érzed így magad, akkor meg tojd le ki mit mond.
2022. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
69%
A pasik nem a Rubint Réka félekért vannak oda, meg nem is a csontsovány nőkért, hanem kb pont a kérdező általi normál BMI-vel rendelkező lányokért
2022. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
20%
50, te pont tudod :D
2022. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo! En 61 kg vagyok 167 cm, 2 gyereket szültem az elmúlt 4 évben. Az en anyam is folyton gunyolodik, nevetgel rajtam, hogy nagy a pocakom, meg megjegyzesei vannak, hogy majd lefogyok ne aggodjak. Nem normalis szerintem es mint nore irigy..
2022. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!