Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogyan reagálnátok...

Szülőként hogyan reagálnátok arra, ha 16 éves fiatok barátnőjének a fenekére csapna valaki egy koncerten, a fiatok pedig ököllel arcon vágná az illetőt, ezzel akár 8 napon túl gyógyuló sérülést okozva?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
31%

"szerintem meg jogos, hogy valaki védi a szeretteit a megaláztatástól"


Ja a szerettei rohadt büszkék lehetnek rá, amikor egy koncertre nem lehet elmenni vele anélkül, hogy ne keveredjen erőszakos balhéba.

2022. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
80%
29 jogos védelemre gondolsz de nem az. A bírói gyakorlat ennél kifinomultabb BH-k tömkelegével. Itt nincs közvetlen veszély ami elhárítandó. Ha apád ad egy kokit és te szanaszét vered akkor is elítélnek mert alaposan rekonstruálják a szitut nem VARozgatnak ki hova ért előbb
2022. szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
37%

27-28 azért erősen a két véglet, mert a "mindent szabad" és az "erőszakos állat" között ott van a normális, gondolkodó ember is valahol.


Akik ennyire erőszak pártiak, kíváncsi lennék adott esetben mit reagálnának, amikor egy kisebbségi horda veri agyon a gyereküket "ránézett a csajomra" címszóval.

2022. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
27%
Aki ilyenért üt az egyébként is ütne csak a nadrágot varrja a gombhoz. A lánynak jobb észnél lennie és rögzítenie mi vár rá ha később olyat csinál ami nem tetszik majd a srácnak
2022. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
74%

"Ja a szerettei rohadt büszkék lehetnek rá, amikor egy koncertre nem lehet elmenni vele anélkül, hogy ne keveredjen erőszakos balhéba."



Ezt átfordítanám. Marha büszke lehet az is, aki ilyennel ment koncertre vagy a rokona annak, aki csak így gondol egyet és idegen csajokat paskolgat meg tapiz is esetleg... hidd el, csinálja...

2022. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 hosszúhajú ***** válasza:
23%
azért érdekes lenne megfordítani a kérdést. ha a ti párotok ittasan poénból rácsapna egy lány fenekére ( tegyük fel ) és a lány barátja ököllel neki esne, vajon ott állnátok mellette és mondanátok, hogy igaza van... nem hinném. egy pofon az teljesen jogos, senki sem botránkozna meg érte. itt nem az a kérdés hogy jogos-e egy pofon. és nem védelemről van szó, hanem tiszteletről.
2022. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
84%
36os, ne legyen már jó kifogás az ittassàg ... ennyi erővel "véletlen" nem csak rá paskol, hanem sokkal több, akkor is csak jajj, hàt ittasan poénból volt? Az ilyen emberben hol volt a tisztelet?
2022. szept. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 hosszúhajú ***** válasza:
16%
önvédelem? komolyan ezt írta valaki? nem hiszem el..
2022. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 hosszúhajú ***** válasza:
5%
nem kifogás az ittasság, hanem nem áll egyforma mértékben a kettő. mondom hogy jogos a pofon. de ez nem az volt.
2022. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
81%

Liberális nő vagyok, ha egyedül vagyok ott, mai fejjel én is minimum pofán vágtam volna az illetőt.


Aki annyira primitív, hogy azt hiszi, akárkit összefogdoshat, mert neki olyan kedve van, minimális tisztelettel sem képes fordulni mások személyes tere iránt, mert a nő csak egy használati tárgy, ami az ő szórakoztatásáért került oda, az csak az ugyanilyen primitív válaszreakcióból érti, hogy semmi joga sincs ilyet csinálni.


Csináltak velem hasonlót régebben úgy, hogy az elkövető józan volt, próbáltam neki normálisan, "méltósággal és higgadtan" elmagyarázni, ahogy kultúrembernek illik hogy mi ezzel a baj. Annyit ért, mint halottnak a csók, és szörnyen szégyelltem magam napokig, amiért nem tudtam erélyesen kiállni magamért. Amiért nem tudtam visszavágni.

Akkor egy részeg inzultálóval szemben nagy tömegben szerintetek mennyire lehet zöld ágra vergődni, aki minden bizonnyal rendszeresen csinál ilyet és még durvábbat? A rendőrségen kiröhögnek, ha azzal állítasz eléjük, hogy egy buliban komolyan molesztáltak. Akkor a buli biztonsági személyzete milyen jelentőséget tulajdonított volna egy "piti kis" fenékre csapásnak? A legtermészetesebb dolognak fogták volna fel a világon.


Ahhoz képest, hogy a pofozkodós erőszaktól mennyire sír a szátok, a kéretlen szexuális közeledést nem tartjátok erőszakos viselkedésnek. Ja, mert annak kis léptékben nincs látható jele, szegény lány meg majd feldolgozza a történteket, ahogy akarja. -.- Ilyen szituációban igenis aranyat ér az áldozatnak, ha azt érzi, hogy megengedhetetlennek tartják, ami vele történt, és hogy biztonságban van, nem nyúlhat hozzá újra egy ujjal sem.


Komolyan érdekelne, mikor léphetett volna szerintetek jogosan a srác? Ha megerőszakolták a lányt? Vagy akkor se, mert már "úgyis megtörtént"? Látszik, hogy rohadtul nem éltetek át hasonlót.

2022. szept. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!