Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogyan reagálnátok...

Szülőként hogyan reagálnátok arra, ha 16 éves fiatok barátnőjének a fenekére csapna valaki egy koncerten, a fiatok pedig ököllel arcon vágná az illetőt, ezzel akár 8 napon túl gyógyuló sérülést okozva?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 hosszúhajú ***** válasza:
60%

nekem csapta már a fenekemre. de mint "áldozat" nem kértem volna hogy ököllel üssék le a másikat. amit elvárok az egy nagy pofon, és egy helyreutasítás.

ezekből az értelmetlen kakaskodásokból lesznek verekedések. mert mindig egyel nagyobbat akarunk adni, mint amit kapunk. aztán visszavág a másik és így tovább...az arányokon van a hangsúly. a seggrepacsi és az erőszak nem említhető egy lapon.

2022. szept. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
70%

" Itt nincs közvetlen veszély ami elhárítandó."

De, ez pont az.

2022. szept. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
73%
41: Nem ütötte le, behúzott neki.
2022. szept. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 hosszúhajú ***** válasza:
100%
amire kíváncsi lennék az a kérdező szülő lelkiállapota. hogy hogyan alakult a dolog azóta
2022. szept. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
90%
nem olvastam végig, de hol a kérdező?
2022. szept. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 NTBS ***** válasza:
68%
Úgy gondolom, hogy jól tette. Milyen dolog az, hogy random lányok fenekét csapkodja valaki. Ez is bűncselekmény. Szexuális zaklatás. Ez sem fér bele semmilyen szinten.
2022. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
14%

Az azonnali agresszió nem megoldás.


Hogyha a sggemre csapnak, egyedül is képes vagyok kezelni a helyzetet, nem kell, hogy a barátom beverje a másik orrát.


Amennyiben ezt tenné, kidobnám, mert nem kell nekem egy agresszív majom - most csak a másikat üti; és mikor jön el a pont, hogy engem?


Ugyanis az, aki reflexből eltöri a másik orrát, agresszív. Pont, ezen nincs mit szépíteni.

Nekem nem lenne kedvem attól félni, hogyha neki nem tetszőt mondok, az én fejemet veri az asztalba.

2022. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként itt szó nincs a nő lelkivilágáról, aki egy seggrecspás miatt üt, az a SAJÁT sérelmét vezeti le.


Pont leszrja a barátnőjét. Akkor nem verekedne, hogy megmutassa, ő a nagy valaki (aztán ciki, hogyha agyonverik-megkéselik érte), hanem a csajt terelné ki a szituból.

2022. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
6%

Úristen ezek a kommentek...

A Will Smith - Chris Rock balhénál ha

a magyar oldalakat olvastam, pont ezt láttam. "Fura", hogy a civilizáltabb országokban mennyivel nagyobb arányban jöttek rá, hogy se nem menő, se nem férfias az "asszonyodat" ért atrocitást egóharcra feljogosító jelzőfénynek értelmezni. Épp annyira tárgyiasítja a nőt az ilyen férfi, mint az, aki a fenekére csap. Két rossz döntés nem tesz ki egy jót.

Aki itt írta, hogy ő is ütött már azért, mert az ő fenekére ütöttek: tök jogos. Az ott önvédelem. De ha a pasid kezdi el ököllel ütni a másikat ennyiért, az nem :D szerintem nem bonyolult felmérni a kettő közti különbséget. Annak a nőnek a szellemi fejlettsége és a mentális állapota pedig megkérdőjelezhető, aki mindezt még lovagiasnak is tartja. Nem különb az efféle elvárásnak megfelelő férfi sem.

2022. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
88%

El vagyok halva a válaszok többségén....


Komolyan, azt gondoljátok, hogy egy fenékre csapás semmiség???? Már úgyis megtörtént, minek rá reagálni?? Remélem, nincs lányotok, hogy ezt tanítsátok neki. A molesztáló majmok mind ezért csinálják, mert nincs érte büntetés!!

2022. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!