Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogyan reagálnátok...

Szülőként hogyan reagálnátok arra, ha 16 éves fiatok barátnőjének a fenekére csapna valaki egy koncerten, a fiatok pedig ököllel arcon vágná az illetőt, ezzel akár 8 napon túl gyógyuló sérülést okozva?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
93%
Nőként is biztos, hogy orrba gyűrtem volna az illetőt.
2022. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
92%
Álszentek lennénk, ha emiatt elítélnénk. A férjem fiatalon szép szál legény volt, küzdősportolt is sokáig. Egyszer egy szórakozóhelyen a kidobók elkezdték zaklatni az egyik ismerős lányt. A párja a férjemhez fordult segítségért, ő odament, rövid szóváltás után úgy arcon fejelte az egyiket, hogy szanaszét tört az orra és arccsontja. A gyerekeknek nem büszkélkedünk ezzel, de sajnos vannak ilyenek.
2022. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan hányinger sok válasz... én magam is ahogy már valaki írta, én magam nőként fordultam volna vissza és vissza kézből kapott volna olyan pofont, hogy 3 órával később még piros lett volna a nyoma.😡 undorítóak vagyok, hogy szinte véditek..m
2022. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
79%
" ha a ti párotok ittasan poénból rácsapna egy lány fenekére ( tegyük fel ) és a lány barátja ököllel neki esne, vajon ott állnátok mellette és mondanátok, hogy igaza van... " PONTOSAN ezt mondanám, és a csávóm még akkor kidobnám. Kell a francnak olyan mocskos selejt akinek "poén" nőnek zaklatni, megalázni, sőt mi több: molesztálni. Ha a fiam meg lecsapná azt, aki inzultálja a barátnőjét, büszke lennék rá, hogy nem egy beszari aki rinyókál csak mikor kezet emeltek a barátnőjére.
2022. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
74%
"Egyébként itt szó nincs a nő lelkivilágáról" Pontosan arról van szó. Megalázták, megrendítették a biztonságérzetét, ráadásul úgy hogy a pasija mellette volt. Csak az azonnali megtorlás a megoldás, hogy ne érezze úgy a nő, hogy szarba se nézi a pasija, nem érdekli ha bántják a szeme láttára.
2022. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
80%

Örülnék, hogy ilyen lovagias és megvédi a barátnőjét. Senkinek sincs joga fogdosni nőket!

De persze sajnálnám, hogy ügy lett belőle. Máskor jobban figyeljen oda.

2022. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
86%
Figyeljen a suttyó paraszt akinek alap nőkre kezet emelni. Ha moderálja magát, akkor nem veri be a képét senki.
2022. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon helyes! Ha minden bunkó perverz fogdosónak behúzna valaki ilyenkor egyet, akkor sokkal kevesebben lennének. Legalább egy megkapta azt, amit megérdemel.

Undorító, hogy itt is mennyien védik a fogdosót.

2022. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
77%
Jogos védelem egy jogtalan támadással szemben. Egy ilyen ütés azonnal jön, nem pedig 20 másodperccel a seggre csapásra rá, miután háromszor bocsánatot kért a támadó.
2022. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
21%
Felesleges agresszió, ráadásul 16 éves, valami gond lehet fejben vagy otthon. Addig csinálja amíg nem a rossz emberbe köt bele.
2022. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!