Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk mi benne a bonyolult, 16 éves kor fölött lehet kártyát csináltatni, kártyára tudsz pénzt tenni aztán előfizetni.
2022. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim ***** válasza:
97%
En nemetes es masodiknyelves angolos voltam gimiben de en is annak koszonhetem az angolomat hogy a kedvenc sorozataimat angolul, kesobbi ujranezesekkor mar angol felirattal is neztem. Nagyon sok kifejezest tanultam de a szokincsem is sokkal sokkal jobb lett.
2022. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:
100%

Én németül ostoba szappanoperákból tanultam meg. A sok felesleges beszélgetésből, időhúzásból szuperül meg lehetett az igeragozást tanulni, egy-egy lapos párbeszéd szinte az összes igeidőt és -módot tartalmazta. Szóval nem rossz érv.

N

2022. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
54%
nekünk nincs netflixünk ,és lányom az iskolába tanult meg angolul nėmetül ,igaz mi nem magyarorszågon lakunk már .
2022. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan, mindent meg tudsz nézni a neten is, ingyen, dokut, sorozatokat, új premier filmeket is a videómegosztókon, amiből ma már annyi van, hogy választani is nehéz. Erre a verzióra valahogy mégsem vagy fogékony úgy látom. Én annak idején örültem volna ha valaki felnyitja a szemem, hogy hülyeség mindenfajta tvés előfizetés, de régebben, 15- 20 évvel ezelőtt nem is volt fenn ennyi tartalom, mint ma.

Te egyedül a brand-hez ragaszkodsz, hogy legyen netflixed, nem mozizni akarsz, hisz akkor már rég nem itt beszélgetnénk hogyan is vegyed rá a szüleid (?), hogy legyen előfizetésed. Szülőként pontosan tudom, mennyire kell szelektálni a fontos dolgokat, beosztani a pénzt, spórolni amin lehet. Fiatabb koromban sokkal könnyelműbb, költekezőbb voltam, nyilván más ha kapod, mint amikor megdolgozol érte és fel kel osztanod. Talán ugyanúgy mint mások, felesleges pénzkidobásnak tartják a szüleid ezt is, mint akár a túlhájpolt, túlárazott termékeket vásárolni. Ezt tiniként nehéz realizálni, hogy mennyire elsőszámú célpont az ember a nagy nevű cégeknek, főleg mert az értékítélet később alakul ki, amikor már önellátóvá válik valaki.

2022. nov. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 anonim ***** válasza:
24%
95. Végre egy értelmes ember. Szerintem a legtöbb kommentelő szintén gyerek lehet, a válaszaikból ítélve. Moderàtorok igazán kitilthatnák öket, a kérdezővel együtt, ha már van egy szabályzatuk,tartassák be...
2022. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:
80%

#77


Pont fordítva. Az interneten lehet megtalálni mindent, s a Netflix-en nem.

2022. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
87%
Ha van pénzed, akkor máséba is bele lehet fizetni. Én pl. nővéremét nézem, mikor találkozunk, odaadom neki a cash-t, és kész. De mehetne ugyanez Paypallal(e-mail cím kell csak hozzá), Revoluttal, bármivel.
2022. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 anonim ***** válasza:
15%
#93 Az a német. Franciául meg főleg legjobb filmekből-sorozatokból tanulni, mert ők még annyira sem hagyták megváltoztatni a nyelvüket, mint a spanyolok. Az angol baromira más, helyes ragozást keresve sem találsz némely Netflix-tartalomban. Ahogy az amerikai tanárom mondta: "ain't ain't a word because it ain't in a dictionary". Szókincset fejleszteni punkzene hallgatásával is lehet, normálisan angolul beszélni, úgy, hogy az is megértsen, akinek második-harmadik nyelve az angol (márpedig magyar ember többnyire ilyenekkel beszél angolul) már nem.
2022. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 anonim ***** válasza:
64%

Hagyjatok mar ezt az interneten minden megtalalhato szrsagot. Igen minden fent van de allandoan reklamokat kell bezarni, teljesen bizonytalan milyen forrasbol szarmazik amit eppen letoltesz, siman benyelhetsz egy virust ami szetbassza a geped. A masik halogy torrent oldalakhoz sem ert mindenki, vagy meghivo kell. A netflix es tarsai teljesen biztonsagosak en pl azt szeretem ha elinditok egy sorozatot akkor folyamatosan tolja a reszeket, nem kell klikkelgetnem sehova.


Par honapja meg akartam nézni egy filmet, de nem volt netfoixen se hbomaxon, igy beirtam a googleban, ki is adott egy csomo talalatot.

A videa link nem indult el. A tobbi kulfoldi oldalon 8reklamot kellett bezarnom okostvn(nagy macera) mire elindult aztan a felenel megallt a film. Orultem neki, ja nem.

2022. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!