Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
 81/123 A kérdező kommentje:
#80 Nah ez jó! Köszönöm a választ!
2022. nov. 7. 18:57
 82/123 anonim ***** válasza:
2%
ha nekem nyávognál egy buta netflix akkor sem kapnád meg ėn nem költenėk rå semenyi pénzt a saját fizetésemböl .
2022. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
79%

Van modja hogy ne kelljen bankkartya.


Regelsz egy skrill vagy neteller szamlat. Feltoltesz penzt ra paysafecarddal (postan,inmedioban lehet kapni) es az oldalon igenyelsz egy virtualis kartyat es azt adod hozza.

2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
10%
Abba belegondoltatok hogy okkal nem mennek bele a szülők? Ti meg adjátok itt a tippeket ennek a szerencsétlen gyereknek...
2022. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
92%
És mi az ok, kedves 84-es?
2022. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
7%

Gondolom mint szülők, el tudják dönteni, mit akarnak és mit nem, illetve mit engednek és mit nem. Azért az már régen gáz, ha annak kell lenni, amit a takony pulya akar...

Tanuljon, az a dolga.

2022. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 A kérdező kommentje:
#86 igen az a dolgom hogy tanuljak ebben ugazad van. De nem gondolod hogy azért valami szorakozás kijárna? Most vagyok gyerek most kell kiélveznem a gyerekkorom, késobb par ev mulva mar nem lesz annyi idom Netflixe meg filmezesre. Es ne irj ram ilyen serto dolgokat.
2022. nov. 7. 20:43
 88/123 anonim ***** válasza:
87%
#87 Azért ez erős túlzás, nekem 28 évesen sokkal több időm van netflixre, mint bármikor apámnál több sorozatot meg a világon senki nem néz. :D
2022. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg van rá keret, szerintem is próbáld meggyőzni őket, hogy egy ingyenes próbahónapra regisztráljatok. Hátha azidő alatt nekik is megtetszik a Netflix.


Egyébként meg elég szánalmas, hogy egy 14 év körüli általános iskolással így beszéltek a kommentszekcióban. (Akik azzal jönnének, hogy ennyi idősen fent sem lehetne az oldalon, csak úgy halkan megjegyzem, legálisan a torrent oldalakat sem használhatnátok. ;) Senki nem szokott minden szabályt betartani.)


Az angoltanulással kapcsolatban, nekem 13 éves koromban lett Netflixem, pont angoltanulás céljából, és bizony onnan sikerült megtanulnom a nyelvet; a kezdetektől fogva angolul, angol felirattal néztem a filmeket. A suliban megtanultam a fontosabb nyelvtani szabályokat, de az igazi élő nyelvet, a beszédet Netflixről szedtem össze. Idén pedig már Írországban járok egyetemre.

Elhiszem, hogy van, aki igényesebbnek tartja a Shakespeare-művek olvasgatását, valóban az, de erre nem mindenki vevő – én sem voltam az. A mai napig nem szeretek könyvet olvasni, de ettől nem lettem kevesebb emberileg.


De egyébként meg ha csak "menőzésből" akarja a Netflixet, azzal mégis mi a baj? Melyik tini ne szeretett már volna csak azért valamit, mert a kortársainak is az van? Biztos vagyok benne, hogy gyerekként ti is csomó dolgot akartatok azért, mert a kortársaitoknak is volt, maximum a ti szüleitek nem vették meg Nektek (szintén érthető, de ne egy általános iskoláson éljétek már ki a keserűségeteket basszus).


Egyébként tök személyes vélemény, de 6 éve van Netflixem, eddig még nem sikerült kifogynom a számomra érdekes tartalmakból, pedig elég régóta nézem. Úgyhogy az, hogy Nektek meg az ismerősi körötöknek sem jött be, az nem igazán nyomós érv. Erre van az ingyenes próbahónap, hogy eldöntse saját magának.


Kérdező, Te meg próbáld nem magadra venni a bunkó hozzászólásokat, az egész gyakorira ez a szint jellemző. Teljesen normális, átlagos tini vagy, semmi kirívó nincs a viselkedésedben.

2022. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
94%

90: teljes mértékben egyetértek.

Angolul én sem a suliban tanultam meg, pedig nyelvszakra jártam, hanem internetről. Netflix akkor még nem volt, de nagyon sokat olvastam a kedvenc témáimról (nem, nem Shakespeare-művekről). És rengeteget hallgattam az akkori menő együttesek slágereit, bizony azokból is lehetett tanulni. Filmek: ha választani lehet, mindig eredeti nyelven nézem, egyszerűen azért, mert sokkal jobban szeretem úgy. Ma felsőfokon beszélek angolul.

Én is akartam tiniként dolgokat azért, mert másoknak is volt, és feltételezem, hogy az itt károgók sem voltak ezzel másként. Ez ebben az életkorban teljesen természetes, később majd változik.

2022. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!