Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 A kérdező kommentje:
#60 igen en beszelek. Es amugy meg nem a kerdesemre valaszoltal amit kiírtam. Arra senki sem kivancsi hogy itt okoskodsz. Kerdeztem valamit es arra valaszoljal, ha nem tudsz akkor meg ne es kesz nem kell masba belekotni, akár mennyire is jól esik.
2022. nov. 7. 15:57
 62/123 anonim ***** válasza:
58%

Szövegértés se megy?


Leírtam, hogy 18 év alatt eleve nem lehet accod.

Leírtam, hogy olvasd el a Netflix ÁSZF-ét.

Ez mi, ha nem a kérdésre adott válasz?

Még a saját anyanyelveden se tudsz értelmezni egy szöveget, de Netflix az kellene, mert a többi kis tacskónak megengedi anyuci :)

Nagyon napisz*r gyanús ez a kérdés... :)

2022. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 A kérdező kommentje:
#62 Én érveket kértem hogy tudnám megyozni a szüleimet hogy legyen Netflixem. A szabályaival tisztában vagyok, ( ki nem? ) meg hogy hány éves kortól lehet.
2022. nov. 7. 16:07
 64/123 anonim ***** válasza:
95%
Mindaddig senki se tud neked használható érvet mondani, amíg nem ismerjük a szülők pontos álláspontját, pontosan miért is ellenzik. Így nem lehet meggyőzni őket. Nem gondolod?
2022. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem az ilyen szülőket. Elég sok 18 alatti gyereket ismerek egy kezemen meg tudom számolni mennyinek nincs Netflixe. Nem hogy örülnének hogy nem alkoholra meg drogra akarod elverni a pénzt hanem egy kulturált szórakozási módra amiből még nyelvet is tudsz tanulni.
2022. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
71%
Tök fölösleges dolog, mert mindent megtalálsz vagy a jobbmintatv-n, vagy az onlinefilmeken ami a netflixen fent van. Semmiről sem maradsz le, a szüleid elégedettek hogy nincs netflixed, és még a zsebpénzed is megmarad. Közben meg vígan kibeszélheted a barátnőddel a filmeket, mert mindent meg tudsz nézni.
2022. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nem ismerünk sem téged, sem a szüleidet, így nem tudunk használható tanácsot adni. Leírtad, mi mindennel próbálkoztál már, de hiába. Esetleg valaki felnőtt rokon, barát, esetleg barátnőd szülei segíthetnének.

N

2022. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
92%
haverokkal dobjátok össze
2022. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt Netflixem. Az egyik kedvenc sorozatomnak a közepéig értem el, mikor másnapra hopp, törölték minden ok nélkül a tartalomból. Azóta se tudtam meg, miért. Na azóta már nincs, nekem ilyen szolgáltatás köszönöm nem kell.

Azonkívül régi filmek/sorozatok egyáltalán nincsenek rajta, már a '80-as évekbeli tartalom is nagyon gyér felhozatalt kínál, annál régebbi évtizedekbeli dolgok meg kb. nuku.

Sajnos ordít a Netflix-ről, hogy elsősorban újvilágiaknak lett kitalálva.

2022. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
25%

Biztos vagyok benne, hogy az "ismerősi körödből" SENKINEK nincs netflixe. Maximum a szüleiknek, mert hát, tudod, ők tudnak rá előfizetni.

Az, hogy nézheti a gyerek otthon a nagy tévén, esetleg csináltak neki egy plusz profilt, hogy ne szemetelje össze az előzményeket, az nem nagy teljesítmény.

A te szüleidet nem érdekli a netflix. Ennyire egyszerű.

2022. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!