Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
 71/123 anonim válasza:
73%
Szia! Nekem se engedték, és azért mert általában bármilyen tartalmat megtudsz nézni, a horror filmektől elkezdve mindent. Sőt nagyon függővé tud válni. Szerintem, ha már érzed magad eléggé érettnek ehhez az önkontrollhoz, szerintem próbáld meg őket meggyőzni. Amúgy manapság mindenki spórol, ez is egy ok lehet. Amúgy szerezz valakitől fiókot :)
2022. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
86%
Én külföldön élek egy ideje és itt jöttem rá, hogy ugyanazokat a magyar nyelvű filmeket is simán megnézhetem online, mint a fizetős csatornákban. Igaz egy kis utánajárás kell hozzá, de simán megéri.
2022. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert teljesen felesleges, mivel nemhogy torrent oldalakon, de még egy mezei videómegosztón is ott vannak a filmek pár nappal a premier után...
2022. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
11%
Mocskos szülők! Halál minden szülőre! Éljenek az okos fiatalok!!!! Oi oi oi
2022. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
54%
72, 73! Hiába mondjátok, nem jut el a csepp agyáig, mert neki menőzni kellene a csöves Netflix xD legalább a szüleinek van esze. Inkább tanulna szerencsétlen.
2022. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
66%
És te min hisztizel, utolsó? Sehol sem írta a gyerek hogy videómegosztól nem jó, csak te fantáziálsz erről...
2022. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 A kérdező kommentje:
Hát sokan írtátok hogy nem Jo a Netflix de nekem még mindig Kell. Tudom hogy meg lehet talalni par sorozatot meg filmet ingyenes oldalakon, de nekem az már nem Jo. 1. Nem mindent lehet megtalalni 2. Eddig egész életemben onnan néztem mindent és felmerult bennem a kérdés ha kitudnánk fizetni a Netflixet akkor Miert ne lehetne? Szeretném azt a ,,luxust" hogy Netflixen nézzem ezeket a sorozatokat/filmeket. Ha meg nem válna be akkor lemondatom és kész.
2022. nov. 7. 18:28
 78/123 anonim ***** válasza:
73%
76... Megkaptad a választ... Erről ennyit :)
2022. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
80%

Elég gáz, ha azt hiszed, hogy Netflix accountot birtokolni valami luxus, vagy státusz...

Itt látszik meg, mennyire éretlen vagy még.

Az ég világon semmi luxus sincs egy havi 3-4 ezer forintos előfizetésben, ilyen alapon az internet előfizetés is az?

Most árultad el magad, mennyire gyerekes vagy, így méginkább érthető a szüleid hozzáállása.

2022. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
27%

Meséld el szüleidnek, hogy lehet olyat csinálni, hogy regisztráltok családilag, majd rögtön le is mondjátok. Ezzel kaptok egy hét ingyen Netflixet. Szépen beléptek az okostévén (ha van, ha meg nincs, akkor a családi számítógépen), létre hoztok mindenkinek egy fiókot. Mindenki látja mindenkinek a fiókját, be is tud lépni rá, az egész csak arra jó, hogy apádnak ne mindig tinisorozatokat ajánljon, anyád meg békében nézhesse a török szappanoperákat. Szóval fullra ellenőrizni tudják, hogy mit nézel.

Egy hétig nézegetitek, majd jön egy email, hogy mindjárt lejár az ingyenes verzió, nem akarjátok-e meghosszabítani. Na akkor kezdheted megint a nyávogást, valószínűleg sikerrel is jársz majd.

2022. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!