Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
59%

Kérdezőnek:


Mondjuk kedves kérdező, az is tény, hogy van egy sereg más csatorna - ingyenes is - ahonnan lehet slanget tanulni. Nem akarok reklámozni, mert nem is érdekem, mert egyik sem saját csatornám, de én pl. több YouTubert követek, aki nyelvet (academic Englisht meg slanget) tanít. Nem akarok konkrétakat írni, mert hátha reklámért kitiltanak, ha gondolod, írj privátot és adok ilyen csatornalinkeket.

2022. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
94%
#42 Mondjuk ha neked az igényes irodalom az csak Shakespeare, akkor nem is érted, miről van szó. Kérlek, meséld el, hogy fogsz többet tanulni egy pörgős, cselekmény nélküli, idióta sorozatból, mintha mondjuk a magad tempójában olvasod a Harry Pottert angolul.
2022. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azt kapod karácsonyra.

Gondold végig.

Csak győzd kivárni.


De jó még gyereknek lenni.

2022. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim válasza:
20%
Netflix nyomatja az LMBTQI propagandát minden sorozatjában és filmjében. Nem is csoda, hogy csökkent a népszerűsége.
2022. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne piszkaljatok a kerdezot, meg gyerek, emlekszem anno en is mennyi felesleges szarsagot akartam gyerekkent :D

Na most o is igy van ezzel, habar valoban teljesen felesleges elofizetni, en is most mondtam le 1 ev utan, nem is hasznaltam mar kb, de ugyse tudjatok errol meggyozni, szoval mindegy.

2022. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
99%
21: Pokerrel adósságot lehet csinálni nem keveset, Netflix-szel azért ilyesmiről nem hallani.
2022. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
16%
#48 Pont annyit, amennyit feltöltesz rá. Ha havonta 10 dollárt elkártyázol, ugyanannyival vagy előrébb, mintha előfizetsz Netflixre.
2022. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta, hogy csak Shakespeare igényes irodalom? Csak egy példát mondtam. Olvastam a Harry Pottert angolul többször is, de könnyebben rögzül a beszélt nyelv, mert hallod is. És vannak jó sorozatok Netflixen, miért kéne cselekmény nélkülinek lennie? Viszont kezdésnek szerintem jobb valami átlagos sitcomot nézni, nincs külön nyelvezete, átlag fiatalok beszélnek mindennapi dolgokról.
2022. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy én a gyerekemnek 500 Ft-ot sem adnék valamire csak azért, mert hogy - szerinte - "már mindenkinek van". Egyszerűen abszurd ez alapján költeni a pénzt.

Az más kérdés, hogy felesleges zsebpénzt adni, ha nem tudja a gyerek elkölteni.

2022. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
29%

"30 pedig a nem szinkronizált filmekből nagyon sokat lehet tanulni. Kérdező, ez is egy jó érv, említsd meg a szüleidnek."


Azért nem kéne már hót hülyének nézni a szülőket :D Angolt tud ezer más helyen is tanulni, ha akar.

2022. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!