Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 A kérdező kommentje:
#49 Nem csak azért mert már mindenkinek van, ez csak egy érv
2022. nov. 7. 15:19
 52/123 anonim ***** válasza:
67%

"ez csak egy érv"

. Annak elég gyenge.

2022. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim válasza:
82%
Kérd meg karácsonyra
2022. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 A kérdező kommentje:
#52 mindennel be kell próbálkozni
2022. nov. 7. 15:25
 55/123 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves a kérdező? 12? Mert kb úgy érvel... Mindenkinek van. És akkor mi van? Ettől nem lennél több, vagy a kis körödben ez a menő, ha van Netflixed? Hova jutottunk basszus?!

Először tanuljál meg helyesen az anyanyelveden írni. Utána kamuzd be hogy az angol miatt IS kell...


Nálunk mindenkinek van Netflix. Saját. Én kb kéthetente nézek rá. Egy kalap szar. Rengeteg a trash rajta, és ahogy fentebb írták, minden jó sorozatot elcsesznek az lmbtq meg blm szarságokkal.

Lemondani éppen nem fogom, mert az a pár euró ide vagy oda nem számít, de közel sincs olyan jó, mint ahogy beharangozzák.

Megjegyzem, 18 év alatt nem is regelhetsz fiókot...

Max a szüleid regelhetnek, és létrehoznak neked egy gyerek fiókot, ahol szűrve van a tartalom.

Ha kamu adatokkal, vsgy a szüleid adataival regelsz, azzal meg megütheted a bokádat. Illene elolvasni az ÁSZF-et, mielőtt bármit is elfogadsz...

2022. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:
97%
Természetfilmek is vannak a Netflixen. Nem tudom, a kérdező miket szeret, de én pl. tiniként is szívesen néztem ilyeneket. Ezeket aztán tényleg nagyon hasznos angolul, felirattal nézni.
2022. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:
71%
MINDEN film és sorozat elérhető az interneten, szinkronosan vagy felirattal. Minek Netflix, ha anélkül is bármit megnézhetsz?
2022. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy a sok ész nélkül lepontozó csicskától kérdezném, hogy ilyenkor élvezkednek, vagy mi az oka annak, hogy egy korrekt, személyes tapasztalaton alapuló választ lepontoznak? Ismét bebizonyosodott, hogy a gyakorin többnyire élettelen, csöves, tanulatlan ragyás senkik vannak, akiknek ez okoz már csak örömöt.

Pont az ilyenek miatt tart ott az országotok, ahol... Pontozzatok csak le, amíg még van áramotok meg net :) :)

2022. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 A kérdező kommentje:
#59 Ez kB olyan Mintha azt mondanad nem lehet saját véleményt kinyilvánítani. Egyebkent meg az az undorito hogy ilyeneket irsz mas emberekrol akiket nem is ismersz. És amugy meg hány éves vagy hogy azért vagy mérges mert lepontoztak?
2022. nov. 7. 15:45
 60/123 anonim ***** válasza:
56%
Te nagyon okos... Kiírsz egy kérdést, mert anyuci nem engedi hogy netflix-ed legyen, pont te beszélsz? Te hány éves vagy? Tudod mennyi a minimum korhatár a gyakorin? Moderátorok szívesen elmagyarázzák, ha akarod.
2022. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!